Hydrogen pipes

Vodní dýmky s exkluzivním designem, s vynikajícím kouřem, s příjemným požitkem a neutuchající chutí po dalším nádechu. Hydrogen pipes.

Jak to začalo

Před pěti lety jsem na přednášce z ekonomiky načrtnul první verzi vodní dýmky, kterou bych sám chtěl. Po pár měsících plánování jsem složil první zkoušku a postavil první prototyp. Netěsnil, nebublal a hořel. Poučil jsem se z nezdaru a dal dohromady další modely. Teď po pěti letech probdělých nocí, zkoušek a spálených prstů mám školu za sebou a před sebou mám dva prototypy, se kterými jsem konečně spokojený.
Vodní dýmky, které vás budou bavit.

O projektu

Co je můj cíl?

Chtěl bych pod značkou Hydrogen pipes vyrábět luxusní dýmky, které vás budou bavit. Chtěl bych mít pořádnou dílnu a laboratoř, kde bych se mohl zašít, experimentovat a vyvíjet pořád lepší a zajímavější věci. Chtěl bych se živit tím co mě baví. Chtěl bych aby se moje dýmky prodávaly po celém světě a já po něm mohl s přítelkyní cestovat, objevovat a občas někde něco i změnit. Chtěl bych to co všichni.. žít svůj život.

Kdo jsem?

Jsem snílek s tužkou a pravítkem. Jsem kutil a vynálezce. Jsem ten kdo se vznáší v oblacích dýmu. Jsem maratonec na startu. Jsem dobrodruh na prahu.

Proč to dělám?

Když jsem vyšel ze školy, začal jsem si hledat práci. Nenašel jsem nic. Potřeboval jsem peníze, tak jsem začal šlapat chodník jako strážník městské policie. Půl roku jsem brázdil ulice s koltem proklatě nízko a přemýšlel. Uvažoval jsem o tom, co chci v životě dělat, čeho chci dosáhnout, co budu dělat o víkendu a kde se zašiju na zbytek směny. Nakonec jsem zašel za náčelníkem odevzdal mu placku a vrátil se do dílny. Uvědomil jsem si, že to, co chci dělat, už dávno dělám, ale že pokud to chci dělat pořádně, musím se tomu věnovat naplno. Zahrabal jsem se do dílny, zamakal jsem a teď jen doufám, že se vám bude líbit co z toho vzniklo..

Autor projektu

JIRKA VRBA

Hlavní cíle

  • Vyrábět luxusní dýmky, které vás budou bavit.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.