Jaká je barva vody? Cyan.

Cyan - azurově modrá, barva vody. Nebo také oblečení, doplňky, samolepky a výrobky z papíru (nejen) pro rychlostní kanoistiku.

Ahoj,

jdeme s kůží na trh!

Vše začalo u rychlostní kanoistiky, jednoho z nejkrásnějších a nejnáročnějších sportů, který jsem několik let dělala. Kromě závodění mě naplňovalo také bádání nad tím jakou barvu má voda, jakou hmotou je mlha nebo do jakých obrazců se opticky zkresluje závodní dráha. Také mě pokaždé na závodech u nás i v zahraničí mrzelo, že není nic moc, co si s touto tématikou koupit – ať už obyčejné tričko nebo nějaký doplněk, který by byl barevný nebo něčím jiný. Najezdila jsem na vodě hodně kilometrů, během kterých jsem měla čas o tom všem přemýšlet, ale až letos jsem se do toho rozhodla pustit.
Pozitivní reakce jsou pro mě zatím tou největší odměnou a motivací

O projektu

Chci vyrábět sportovní doplňky jako jsou obaly na pádla, na lodě, šprajdy (nepromokavý návlek kolem pasu pro kajakáře), zákleky (pěnové bloky na kterých klečí v lodi kanoisté), neoprenové nátepníky, tašky na věci, protiskluzové podložky do lodí, držáky a lahve na pití, civilní, časem i funkční oblečení a také originální plakáty, diáře, tréninkové deníky speciálně pro rychlostní kanoistiku, dračí lodě a postupně třeba i pro další vodní sporty jako je veslování nebo divoká voda.

Začala jsem letos na jaře s první kolekcí triček, samolepek a první várkou kanoistických zákleků. Pořídila jsem si stánek a vyrazila na závody, chci být v kontaktu se sportem a lidmi okolo něj. Pozitivní reakce jsou pro mě zatím tou největší odměnou a motivací. Vedle školy věnuji každou volnou chvíli práci, abych měla tento svůj začátek čím financovat. Grant ze soutěže bych využila na financování pronájmu prostor pro sklad a výrobu, k nákupu materiálů, strojů jako například řezací plotr nebo termolis, dál třeba k zakoupení lepšího stánku a tvorbě eshopu a ke spoustě dalším věcem. Do budoucna by bylo mým největším snem vytvořit prostor, který by byl zároveň kamenným obchodem, zároveň takovou netradiční „sportovní“ kavárnou a místem pro např. výstavy sportovních fotografií. Vím, že mě čeká spousta dřiny, ale o tom to je, nejen ve sportu.

Autor projektu

ANNA NAVRÁTILOVÁ

Hlavní cíle

  • oblečení, doplňky, samolepky a výrobky z papíru (nejen) pro rychlostní kanoistiku

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.