lovcituku.cz

Lovcituku je nový redukční a posilovací projekt speciálně navržený pro ženy. Přetvoříme Vaše přání v cíl a následně ve výsledek.

Nový cvičební projekt v České republice zaměřený na motivaci žen ke zdravému a sportovnímu stylu života.

Hubnutí může být i zábava.

O projektu

Provozujeme 8 týdenní cvičební kurzy, které jsou redukčního a posilovacího rázu. Spojujeme výživové poradenství s aerobním a posilovacím cvičením. Nejenom, že se snažíme naučit naše klientky co a kdy jíst, ale také jak se ke svému tělu chovat. Touto formou hubnutí graduje a výsledek přichází dříve než-li v klasickém „fitness centru“.

Přiblížíme si trošku naše cvičební kurzy.

Před samotným cvičebním kurzem proběhne vstupní konzultace, ve které se zeptáme klientky na její přání a představy. Společně se domluvíme jakého výsledku by klientka chtěla dosáhnout a řekneme ji jakou cestou se k němu vydáme. Poté výživový poradce změří klientku na bioimpedantní váze, vytvoříme kartu klientky, výsledky zapíšeme, následně se domluvíme na zátěží ve cvičebním kurzu a začneme.

Následuje 8 týdenní cvičební kurz. Cvičí se dvakrát týdně společně v prostorách tělocvičny partnerské školy za přítomnosti cvičebního lektora a výživového poradce a zbylé tři dny v pracovním týdnu doplňujeme skrze 15 min. domácí cvičení. V jednom cvičebním kurzu může být maximálně 15 klientek kvůli osobnějšímu přístupu a lepšímu komfortu. Před každým „společným“ cvičením dostane každá klientka spalovač tuků pro rychlejší výsledky a po cvičení regenerační nápoj pro kvalitnější výsledky.

Vždy jednu společnou lekci v týdnu je na programu před cvičením 10 min. přednáška výživového poradce na témata o zdraví, výživě a více. Další společnou hodinu změří výživový poradce všechny klientky v kurzu, zapisuje průběžné výsledky do karet klientek a následně s nimi vše rychle rozebírá. Měření trvá cca 15 min. a následuje cvičení.

Také Vám představíme druhou stránku projektu. V každé škole kde pořádáme cv. kurzy se se školou domluvíme na partnerském programu pro jejich žáky. Přednášky o nadváze a obezitě ve školním věku a jeho dopady na sebevědomí. V dnešní době nesmírně důležité téma. Přejeme hezký den.

Autor projektu

PETR RADA

Hlavní cíle

  • Motivovat ženy ke zdravému a sportovnímu stylu života

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.