Marry me

Trochu jíný svatební salon. S jinými svatebními šaty, s novým stylem, pro odvážné a jiné nevěsty.

Dobrý den,

jmenuji se Kateřina Bystroňová. Již od rok 2007 provozuji svatební agenturu. Za těch 7 let jsem si vybudovala, myslím, dobré jméno ve svatebním světě. Naučila jsem se za tu dobu mnoho nových věcí, od aranžování svatební tabule, až po vázání svatebních kytic. Takže nyní už jsem schopná z velké části pokrýt služby klientům sama. Vymyslíme celý koncept svatby na míru, téma svatby, výběr květin atd. A já pak sama zrealizuji výrobu dekorací, květin pro nevěstu a ženicha, naaranžuji svatební obřad i hostinu, vč. květin. No a samozřejmě jim doporučím i další dodavatele, bez kterých by to nešlo, jako je fotograf, kameraman, cukrářka, kapela atd. atd. Vytvořila jsem tak team lidí, které jejich práce baví a odvádí tak výborný servis pro snoubence. Protože pro ně je to nejdůležitější den v jejich životě.
krásné a stylové šaty

O projektu

Abych všechno posunula dál a rozšířila jsem služby o level výš, rozhodla jsem se pro otevření svatebního salonu se svatebními šaty. Aby tak měly nevěsty už kompletní servis. Mohly si u nás vybrat krásné a stylové šaty a spolu s nimi jsme pak dotvořily celý vzhled svatby. Protože od svatebních šatů se odvíjí všechno. Kytice, oblek pro ženicha, doplňky a vzhled celé svatby.

Budu tedy velice ráda, pokud by jste se podívali i na tento projekt, jako na něco nového. Vím, že svatebních salonů je už mnoho, ale svatebních salonů se srdcem a láskou opečovávaných je opravdu málo. Toto byl také jeden z důvodů, proč jsem do toho šla. Setkala jsem se při své práci s mnoha svatebními salony a musím říct, že ani třetina se nestará o svoje šaty tak, jak by měla. A cena vůbec neodpovídá kvalitě šatů.

Proto abych nevěstám chtěla poskytnout služby hodné jejich dne, aby šaty byly kvalitní a krásné a aby se o ně někdo staral. Jak o nevěsty, tak o ty šaty…

Prostě jen… Marry me…

Děkuji za přečtení

Vaše

Katy

Autor projektu

KATEŘINA BYSTROŇOVÁ

Hlavní cíle

  • svatební salon s jinými svatebními šaty, s novým stylem

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.