Mujvyrobce.cz

Nákup přímo od výrobce - Vyhledáváme pro Vás výrobce zboží. Zajišťujeme Vám přímý nákupní kanál. Vyplácíme Vám provize za Vaše nákupy.

Nabízíme Vám jedinečný produkt!

Chcete-li rychle a výhodně nakupovat a získat tak nejlepší cenu za požadované zboží, neváhejte využít nákupní kanál mujvyrobce.cz. Okamžité informace o zboží a 100% servis je samozřejmostí. A jistě oceníte, že část peněz z nákupu dostanete zpět.
Můžete tak nakoupit již nyní a mi Vám vyplatíme provizi za Váš nákup

O projektu

Co vlastně děláme?

Vytváříme speciální prodejní katalog zboží, kde bude možné snadno vyhledat, kdo v ČR zboží vyrábí, nebo kdo a odkud jej do ČR dováží. Jednotlivé subjekty bude možné jednoduše přímo oslovit, nebo zboží nakoupit na stránkách mujvyrobce.cz, popřípadě na dalších portálech pod hlavičkou mujvyrobce.cz (například, topodvlhcovace.cz, atp.). Provizi za zprostředkování obchodu od výrobce rozdělíme mezi odběratele, dodavatele a zprostředkovatele.

Odběratel, získá informace o přímých dodavatelích a o zboží, které nabízejí. Na základě těchto informací se snadněji rozhodne, které zboží zakoupit. Následně bude moci získané peníze využít na další nákup u libovolného subjektu z katalogu, nebo mu budou dle jednoduchých pravidel zaslány na bankovní účet.

Dodavatel bude mít výhodu mimo jiné v tom, že peníze budou ihned po proběhnutí obchodu na jeho účtu, a odpadá tak čekání na splatnosti obchodníků. K tomu připočítejme propagaci stěžejních produktů jednotlivých výrobců optimalizací a marketingem (SEO, SEM) v ostatních vyhledávačích, které bude v základním balíčku (společně s možností zapsat se do katalogu mujvyrobce.cz) zcela zdarma.

V budoucnu chceme rozšířit katalog i o nabídku služeb, řemesla a zakázkovou výrobu, prodej použitého zboží. Dále pak rozšíření možností propagace dodavatelů, speciálních slevových akcí. V neposlední řadě chceme pomoci dodavatelům sledovat zájem o zboží nejen z pohledu prodeje, ale i dle návštěvnosti u jednotlivých produktů.

V současné době již spolupracujeme s řadou dovozců, kteří v české republice zastupují více než 30 zahraničních výrobců. Můžete tak nakoupit již nyní a mi Vám vyplatíme provizi za Váš nákup. Kontakty naleznete na mujvyrobce.cz

Autor projektu

VOJTĚCH ŠIMŮNEK

Hlavní cíle

  • Nákup přímo od výrobce

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.