Play with balls

Koho by nelákalo být na chvíli nezranitelným, bezpečně narážet do ostatních a nebát se spadnout? Play with balls přináší nový styl zábavy.

Projekt Play with balls se zaměřuje na pronájem i prodej takzvaných Bumperballů.

Koho by nelákalo být na chvíli nezranitelným?

O projektu

Jedná se o nafukovací míče (dále jen „míče“, které pojmou člověka a daný účastník se uvnitř přidržuje madel. Takto ukotven má volné pouze nohy, které nejsou uvnitř míče, a je tak schopen běhat, narážet do jiných účastníků bez rizika úrazu z pádu nebo nárazu, točit se nohami vzhůru a hrát tradiční i netradiční hry, jako je fotbal nebo sumo zápasy s novým rozměrem zábavy. Původně byl projekt zaměřen výhradně na účastníky hudebních festivalů a letních kempů (muži:ženy = 60:40, 18–29 let), ale v současnosti se zaměřujeme zejména na teambuildingové aktivity a firemní promo akce zaměřené jak na výše zmíněnou cílovou skupinu, tak na rodiny s dětmi a týmy aktivních lidí v případě firemních teambuildingů. Projekt je založen dvěma studenty Rekreologie – Jaroslavem Bělohlávkem a Bc. Milanem Škodou. Rekreologie je obor zabývající se aktivním trávením volného času a zdravým životním stylem. S podobnými aktivitami mají oba botahé zkušenosti jak ze studentských praxí, tak z brigád v pozici instruktora volnočasových aktivit. Zároveň mají oba zkušenosti s vedením projektů a skupin lidí. Jaroslav Bělohlávek je spoluzakladatelem Jaduto o.s., kde se zabývá problematikou aktivního a kreativního trávení volného času u dětí a mladistvých. Bc. Milan Škoda má 5 letou zkušenost s vedením roverského skautského oddílu (věková skupina 15–26 let) a s tím spojenou přípravou akcí a projektů regionálního i mezinárodního charakteru pro až 180 účastníků.

Autor projektu

MILAN ŠKODA

Hlavní cíle

  • Přinášet nový styl zábavy

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.