Výlety s Nostalgií

Výlety S Nostalgií jsou krátkodobé výlety určené především pro seniory, kteří by se rádi podívali na místa, kde strávili své mládí.

Výlety s Nostalgií zakládají na skutečnosti, že jen málo z nás má tolik času na své blízké, kolik by rádo, a kolik by rádi právě oni. Projekt je zaměřen na starší generaci, která tráví většinu dní v osamění a jen s příležitostnými návštěvami rodiny či přátel. Mnozí senioři by si přitom rádi osvěžili vzpomínky z dětství či mládí, zkrátka z dob minulých, ovšem nemají již možnosti sami si zorganizovat a sami bez pomoci absolvovat vysněné výlety do destinací, které mluví k jejich srdcím. Dle zkušeností se ne všichni dovedou se svým přáním vyslovit před těmi, kteří by je mohli při cestě doprovodit či jim poskytnout asistenci spolu se svojí milou přítomností – a to jen ze strachu, že by snad své bližní obtěžovali.

zážitky, pocity znovuprožití starých událostí a probuzená nostalgie je to, co může seniorům zpestřit stereotypní život

O projektu

Výlety s Nostalgií se proto zaměří na realizaci osobních výletů pro seniory na objednávku. Zajistí vše podle zadaných parametrů, které poskytnou zákazníci (a to ať již z řad rodinných příslušníků nebo ze strany seniorů). Služba bude probíhat následovně: ze zadaných požadavků (destinace tuzemská / zahraniční, preferovaný způsob dopravy, datum, výlet jednodenní / vícedenní, jedna osoba / více osob, zdravotní omezení, kulturní akce / turistika, maximální částka apod.) sestavíme reálný plán a zašleme jej ke schválení zákazníkovi. Teprve poté dojde k závaznému objednání a následné realizaci výletu. Z naší strany nabídneme kompletní program, občerstvení, servis a zejména pak přátelský doprovod připravený pomáhat, poslouchat, oživovat vzpomínky a zkrátka dělat rovnocennou společnost, která na naše klienty bude nahlížet s láskou, porozuměním a touhou dozvědět se něco ze starých časů. Ke štěstí našich blízkých totiž stačí méně, než myslíme. Jen nás v koloběhu času nenapadne na ně pomyslet a zapřemýšlet, co by jejich srdci mohlo udělat radost. Hmotný dar není všechno, naopak zážitky, pocity znovuprožití starých událostí a probuzená nostalgie je to, co může seniorům zpestřit stereotypní život jinak naplněný samotou.

Autor projektu

DANIEL HRNČÍŘ

Hlavní cíle

  • výlety určené především pro seniory

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.