Xflow.cz

Zabýváme se zprostředkováním praxí, stáží a trainee programů pro studenty a dáváme jim tak možnost zapojit se do reálné praxe.

Každý rok přichází na trh práce desetitisíce studentů ze středních a vysokých škol. Setkáváme se však s jedním velkým problémem. Drtivá většina z nich se v životě nesetkala s reálnou praxí. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli oběma stranám poskytnout unikátní řešení, které je časově efektivní a finančně výhodné. Pomocí jednoduché webové platformy dáme firmám i studentům šanci se navzájem poznat na úplně nové úrovni a poskytneme jim tak ideální zázemí k budování dlouhodobě trvajícího a loajálního pracovního vztahu již od mladého středoškolského věku.

Běžný životopis pro nás nebyl dostačující

O projektu

Základem celého projektu je již zmíněná webová platforma, jejímž hlavním úkolem je zjednodušení celého procesu. Běžný životopis pro nás nebyl dostačující. Student má tedy možnost vybudovat si zcela unikátní profil za pomoci rozšířeného životopisu a vlastního portfolia, kam si může nahrávat videa, ukázky své práce nebo různé certifikace a osvědčení. Podobnou možnost budou mít společnosti, které budou moct svým potenciálním zaměstnancům ukázat, jak to u nich chodí za pomocí ukázek pracovního prostředí, rozhovory se zaměstnanci nebo například ukázat na jakých hodnotách si společnost zakládá. Vlastní profil si mohou založit také střední a vysoké školy, které mají rovněž možnost na svůj profil nahrát informace o škole, o oborech nebo důležitých událostech. Studentům tedy poskytujeme dostatečné množství relevantních informací koncentrovaných na jediném místě a nabízíme jim tak jedinečnou možnost vybrat si ten správný směr studijní a kariérní cesty.

Autor projektu

DOMINIK RŮŽIČKA

Hlavní cíle

  • Zprostředkování praxí, stáží a trainee programů pro studenty

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.