www.HandMadeForSell.com

Spojení šikovných lidí a malých firem, které vyrábí HandMade produkty s láskou a chtějí prodávat své produkty do 28 států.

HandMadeForSell – Creative World For Creative People

Nabízíme možnost zapojit se do světa kreativity a originality s možností prodeje HandMade zboží až do 28 států po Evropě. Pomáháme i jazykově nezdatným v prodeji do zahraničí, kterým nabízíme možnost překladů komunikace a produktů aby se jejich produkty uchytili i v dalších státech a výrobci tak mohli exportovat své zboží.

Stejně jako se snažíme o zapojení Chráněných dílen, které nemají účtované poplatky.
Podpořit HandMade umělce, výrobce a malé firmy

O projektu

Projekt je v Beta verzi, kam se postupně registrují jak prodávající tak nakupující a sdělují nám jejich názory, které celý projekt posunují dál, a toho si nesmírně vážíme.

Výhody našeho projektu: » Zboží můžete prodávat do 28 států » Zboží může zakoupit kdokoli z EU (v EU žije 507 069 424 lidí) » Jednoduché vyhledávání produktů a jeho filtrování » Přehlednost produktů a profilů a sociální propojení » Jednoduché vložení produktů » Příjemná, rychlá technická podpora » Zdokonalování prodejního serveru (aktualizace) » Stanovená výše provize na 10% » Provize platíte až od 10,–€ (250,–Kč) tzn., až prodáte zboží za 100,–€ (2500,– Kč) » Soutěže, výstavy, kde můžete propagovat svojí značku popřípadě výrobky » Vánoční dárek (Snížení výše provize)

Plány do budoucnosti? Ano naše plány jsou jednoduché… Podpořit HandMade umělce, výrobce a malé firmy, kteří mohou vstoupit na náš server a být jeho nedílnou součástí a tvořit tak originální prostředí.

Těšíme se na Vás a Vaše HandMade produkty anebo jen návštěvu a nakoupení zboží od našich šikovných prodejců.

Za celý tým HandMadeForSell, který se na projektu podílí. Děkujeme :-)

Autor projektu

PETR KUCHYNKA

Hlavní cíle

  • Spojení šikovných lidí a malých firem, které vyrábí HandMade produkty

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.