Augmented Cities

Města v augmentované realitě jsou dobrodružné poznávací hry s prvky AR+ pro mobilní telefony a tablety. Dáváme realitě další rozměr.

Projekt Augmenetd Cities je unikátní projekt u nás i v zahraničí. Využíváme moderních technologií, které se stávají více a více rozšířené.

Dáváme realitě další rozměr.

O projektu

Augmentovaná, neboli rozšířená realita je obraz reálného světa obohacený o digitální prvky, vrstvy a objekty. Všude kolem nás je velké množství informací, které projdou, aniž bychom si je zapamatovali. Pokud ovšem připojíme k informacím zážitek či intenzivní vjem, pamatujeme si je výrazně lépe. Augmented cities mohou být způsob trávení volného času pro rodiny s dětmi, turisty i školní výlety. Většina měst má co nabídnout ze své historie či současnosti. Zpracováváme zajímavé momenty, historické události a jiné milníky. V současné době vzniká první AR hra téma Rudolfinská Praha – průvodce tajemným Starým Městem Prahy. Turisté v roli alchymistů procházejí město a pokouší se odhalit kámen mudrců. Prostředí hry umožňuje hrát najednou společně i více hráčům a srovnávat vzájemně výsledky. Naše aplikace, včetně aplikací na míru, mohou využít nejen turisté, ale i školy a společnosti.

Autor projektu

ŠÁRKA SEKOROVÁ

Hlavní cíle

  • Vytvářet dobrodružné poznávací hry s prvky AR+ pro mobilní telefony a tablety.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.