Dětský klub SAFARI

Dětský klub SAFARI je soukromá školka v Plzni. Chceme otevírat pobočku i v Mostě! Naše školka se zakládá na individualitě.

Důvod realizace: Na Mostecku i v ČR je velmi málo takových školských zařízení předškolního věku, které by nabízeli individuální přístup ke každému jedinci.

HAKUNA MATATA = "Žádný problém"

O projektu

Cílem: Dětského klubu SAFARI je zlepšit celkovou úroveň vzdělávání v předškolním věku dítěte. Hlavní produkty projektu: Celotýdenní provoz školky; Noční hlídání; Přihlédnutí na stravovací návyky každého dítěte; Zvýhodnění pro matky samoživitelky a sourozenecké slevy; Montessori pedagogika; Výuky anglického jazyka pod vedením rodilého mluvčího. Zde je představa projektového týmu: Kateřina Butaki – Zakladatelka projektu; MUDr. Maurice Chepkurui Butaki – Lékař na interním oddělení v Mostě; Ing. Jiří Smrčka – Náměstek Krajské zdravotní a.s. Ústí nad Labem (sjednání prostoru v Mostecké nemocnici); Radek Kyncl – Poskytnutí prostoru v nemocnici Most. Harmonogram projektu: Rekonstrukce objektu by podle plánu nastala 20 ledna 2014; Krajská zdravotní nemocnice a.s. v Mostě, poskytla prostor pro projekt; Zednické práce by nám měli trvat zhruba do května 2014; Od června do července budeme detailně pracovat na interiérech a postupně do července vybavovat učebny pomůckami; 20.8. 2014 se bude konat slavnostní otevření s vedením nemocnice, vedením města mostu a médii; Od 21.8. – 31.8. pomalé zařazování do pracovního provozu(organizační schůze, poslední úpravy, rozvrhy pracujících, zpracování programů pro děti); 1.9.2014 1. OTEVÍRACÍ DEN! Praktické využití plánu projektu: Náš projekt vlastně nebude mít velkou konkurenci. V Mostě a okolí Mostu sice soukromé školky jsou, ale z daleka nenabízejí takové služby, jako jsou ty naše, protože školka s celotýdenním režimem tu na Mostecku rozhodně chybí. Do budoucna chceme rozšiřovat další pobočky v jiných městech a zdokonalovat naše služby. Jsme flexibilní a otevření ke změnám, které vedou k lepšímu provozu.

Autor projektu

KATHERINE BUTAKI

Hlavní cíle

  • Zlepšit úroveň vzdělávání

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.