Gym&Joy

Zábavnou formou učíme pozitivnímu vztahu k pohybu, zlepšujeme fyzickou i psychickou kondici a tvarujeme těla.

Poskytování sportovní služeb Sportovní centrum se skupinovými aktivitami: Jumping® je skupinové cvičení na patentovaných trampolínách s řídítky.

Přátelská atmosféra a osobní přístup ke každému klientovi.

O projektu

Hodiny Jumpingu® probíhají pod vedením odborně školených trenérů a jsou doprovázeny motivující hudbou. Jumping® se řadí mezi aerobní cvičení. FLOWIN® je vyspělý cvičební nástroj pro posilování a formování s využitím váhy vlastního těla, který přišel ze Švédska z prostředí vrcholových desetibojařů. Dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Posiluje hluboké svalstvo. Během cvičení bychom měli VŽDY cítit aktivní břišní svaly a svaly dolních fixátorů lopatek. NIKDY bederní oblast, svaly flexorů kyčlí a svaly kolem krční páteře. BOSU je velmi oblíbený systém cvičení určený pro zpevnění svalů celého těla. Základem Bosu cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, kterou používáme, jak stranou rovnou, tak vypouklou. „BOSU BALANCE TRAINER“ je určen pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení. Tato pomůcka je využívaná v aerobních centrech, sportovních oddílech i rehabilitačních střediscích. Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat muž i žena jakékoli věkové kategorie od amatéru až po vrcholné sportovce i těhotné ženy. Odlišení od konkurence: Cvičení lekce v anglickém jazyce pro zahraniční studenty a pracovníky; Osobní přístup ke každému klientovi, zjištění jeho potřeb a očekávání, přátelská atmosféra; Maximální používání v komunikaci internet www.gymandjoy.com a www.facebook.com/GymJoy. K propagaci a marketingu sociální sítě /Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest. Propojení projektu s nutričním terapeutem – dlouhodobě sledování fyzické kondice účastníků cvičení

Autor projektu

ZUZANA SOUKUPOVÁ

Hlavní cíle

  • Vytvářet pozitivní vztah k pohybu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.