HELEDOLE.cz

Napadlo vás někdy, jak vypadají zajímavá místa, objekty a situace z výšky? HELEDOLE.cz fotí a točí to, co ze země rozhodně neuvidíte.

Představte si, že chcete dům, ve kterém bydlíte, vyfotit z výšky. Jak takový úkol vyřešíte?

Fotíme a točíme to, co ze země neuvidíte.

O projektu

Pokud umíte létat jako Superman, máte vyhráno. Ostatní pravděpodobně začnou shánět pořádný žebřík, vysokozdvižnou plošinu, nebo dokonce práškovací letadlo. HELEDOLE.cz na to jde prostřednictvím dálkově ovládané kvadrokoptéry. Ta dokáže v rukou šikovného pilota vytvořit opravdu působivé záběry z výšky až 250 metrů nad zemským povrchem. Kombinace moderní technologie a našich zkušeností garantuje dechberoucí výsledek! A co vše umíme? Fotíme například hotely, sportovní areály, památky, kulturní akce a na svatbu pod širým nebem si nás pozvala i nevěsta. Naše záběry můžete vidět v hudebních klipech a prezentacích extrémních sportovců. Nyní se chceme pořádně nastartovat a rozšířit naší vrtulovou flotilu! Díky grantu bychom měli možnost natáčet v zahraničí a plnit přání i velkých klientů. I když většinou někde létáme, stojíme nohama pevně na zemi, máme jasný cíl a rádi vás o tom přesvědčíme. Zaujalo vás HELEDOLE.cz? Děkujeme za podporu a neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Autor projektu

LUKÁŠ BENZL

Hlavní cíle

  • Fotit a filmovat z výšky.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.