HUGO Bike

Výroba luxusních elektrických koloběžek HUGO Bike

HUGO Bike je luxusní elektrická koloběžka vráběná v Českých Budějovicích. HUGO Vás doveze do práce, po městě nebo jen tak na výlet.

Úsměv z jízdy na HUGO Bike garantujeme.

O projektu

Jezdí tiše a téměř bez nákladů (spotřeba cca 8 Kč / 100 km). HUGO Bike je založený na originálním designovém rámu, jehož barvu i bravu dalších komponent si vybírá každý podle svého přání. Každý HUGO Bike je díky tomu jedinečným odrazem osobnosti svého majitele. Velké přední kolo a odpružená vidlice zajišťuje komfortní a bezpečné svezení na jakémkoliv terénu. Motor vestavěný v zadním kolo eliminuje potřebu jakýchkoliv převodů a tím pádem i poruchových míst. Protože se nejedná jen o distribuci zboží z čínského dovozu, umíme HUGO Bike i opravit, nicméně díky použití kvalitních cyklistických komponent to není ani potřeba a kdyžtak i na výletě v zahraničí můžete použít jakýkoliv cykloservis. Elektrická koloběžka je podle silničního zákona totéž co jízdní kolo. Motor Vám pomáhá na cyklostezce, na silnici, i ve vyhrazeném pruhu pro taxi/bus/kola a zácpu předjedete po pravé krajnici. Můžete se odrážet, ale není to nutné, protože výkonný motor vás veze sám. Během sekundy s elektrické koloběžky sesednete, změníte se v chodce a převedete ji nejkratší cestou po chodníku či přechodu i pod přísným dohledem policisty. Řidičák nepotřebujete a na cestě do práce se nezapotíte a nezapráskáte jako na kole. „Když jsem začal jezdit na HUGO Bike, chvilku mi trvalo než jsem si zvykl, že se za mnou lidé ohlížejí ještě více než předtím. Přestal jsem po Praze jezdit autem i přeplněnou MHD. Ušetřil jsem několik tisíců korun měsíčně a začal jsem si uvědomovat, že přemisťovat se z bodu A do bodu B patří k těm nejhezčím chvilkám mého všedního dne.“ říká o HUGO Bike herec Jiří Mádl.

Autor projektu

ZDENĚK HŘIB

Hlavní cíle

  • Výroba luxusních elektrických koloběžek

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.