Ironing Ladies

Nechte si žehlit prádlo ženami, které jsou fixované na svůj domov. Vaše prádlo vyzvedneme, naše Paní vám ho vyžehlí, a do 24 ho máte zpět.

Cílem naší služby Ironing Ladies je propojit klienty, kteří by si rádi nechali vyprat či vyžehlit prádlo, s ženami, které jsou znevýhodněné na trhu práce.

Zbavte se starostí s vašim prádlem a dejte práci ženám, které ji potřebují.

O projektu

Jsou fixovány na práci z domova, protože mají postižené děti, jsou v invalidním důchodu, apod., ale pracovat chtějí. Naše služba tak pomáhá dvakrát. Chceme nabídnout dlouhodobý a stabilní přivýdělek ženám, které by stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr jen stěží našly, a zároveň šetříme čas lidem, kteří jsou časově vytížení a rádi by věnovali čas jiným aktivitám, než je praní a žehlení prádla. Předností naší služby je několik. Je to rychlost vyřízení objednávek, protože jsou naše paní časově flexibilní, kvalita ručně odvedené práce a sociální příběh, který je v pozadí naší služby. V současné době jsme ve fázi testovacího provozu, v jehož průběhu naší službu vyzkoušelo několik zákazníků. Ostrý provoz plánujeme spustit v průběhu října. V Praze, kde plánujeme spustit pilotní provoz, máme umístěno 8 paní. Tento počet bychom chtěli postupně navyšovat, stejně jako bychom chtěli rozšířit působení naší služby i do dalších měst. K tomu by nám investice významně pomohla.

Autor projektu

MARTIN JÜZ

Hlavní cíle

  • Propojit klienty, kteří by si rádi nechali vyprat či vyžehlit prádlo, s ženami, které jsou znevýhodněné na trhu práce.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.