WaldoBot

Služba WaldoBot šetří finance zákaznické podpoře tím, že za pomoci chatbotů odpovídá na často kladené dotazy, kterých je v průměru až 30%.

Už jste slyšeli o chatbotech? Pokud ne, tak dávejte dobrý pozor – chatbot je počítačový program, který díky umělé inteligenci a strojovému učení automaticky odpovídá na položené otázky. Ztratila se vám objednávka nebo chcete vědět, jak postupovat při reklamaci? Stačí přes chat odeslat jednoduchý dotaz a chatbot vše okamžitě zjistí. Bez zbytečného čekání na operátora, dvacet čtyři hodin, sedm dní v týdnu.

postupně se dostaneme až k inovacím na poli zdravotnictví

O projektu

Jmenuji se Tomáš Stanovčák a spolu se svým kolegou Janem Šafaříkem jsme nastartovali unikátní studentský startup WaldoBot, který chatboty nejen navrhuje a vytváří, ale i provozuje s využitím nejmodernějších technologií. Prorazit chceme nejdříve v oblasti české e-commerce, ale postupně se dostaneme až k inovacím na poli zdravotnictví. A jednoho dne snad vytvoříme chytrého poradce, který bude pomáhat lidem s prevencí nádorových onemocnění. K tomu všemu je ještě dlouhá cesta, ale už nyní s jistotou víme, že se našeho společného snu o úspěšném podnikání a lepším světě nevzdáme.

Autor projektu

TOMÁŠ STANOVČÁK

Hlavní cíle

  • Prorazit s chatboty v české e-commerce

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.