Kartoons

Značka kartoons a naši zákaznící vnímáme ekologii jako životní styl.

Projekt Kartoons, jak již název napovídá, se zabývá výrobou produktů z kartonu.

Značka kartoons a naši zákaznící vnímáme ekologii jako životní styl.

O projektu

V současné době vyrábíme sedáky, poličky, stoly a další bytové doplňky. Naším záměrem není pouze zůstat u bytového vybavení, v budoucnu bychom rádi navrhovali interiér pro veřejné prostory jako např. kavárny, knihovny aj. Chceme vytvářet designový nábytek, který by byl originální a zároveň šetrný k životnímu prostředí. Původně jsme se zaměřili pouze na jeden tvar nábytku, ale díky pozitivním reakcím zákazníků a při vzrůstající poptávce po něčem nevšedním, rozšiřujeme náš sortiment. Rádi bychom také oslovili větší společnosti, hlavně díky možnosti personifikace všech našich výrobků. Jsme schopni nabídnout nevšední designový kousek či dárek doplněný logem dané firmy pro její reklamní účely.

Autor projektu

VOJTĚCH BERÁNEK

Hlavní cíle

  • Naším záměrem není pouze zůstat u bytového vybavení, v budoucnu bychom rádi navrhovali interiér pro veřejné prostory jako např. kavárny, knihovny aj.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.