Lísteček pro OS Android

Lísteček je kouzelný nákupní seznam pro mobilní telefony, se kterým zvládnete hodinový nákup v supermarketu za méně než 15 min.

Lísteček je „kouzelný“ nákupní seznam pro mobilní telefony. Lísteček sám pozná ve kterém obchodě se nacházíte a seřadí vám Váš nákup tak, jak jdou jednotlivá oddělení za sebou. Díky tomu zvládnete hodinový nákup v supermarketu za méně než 15 min. S nadsázkou lze říci, že lísteček je nákupní seznam pro lidi, kteří NAKUPOVÁNÍ NENÁVIDÍ, ale užitečný je i lidem, kterým je nakupování lhostejné, nebo těm, kteří NAKUPOVÁNÍ MILUJÍ :)

Lísteček je nákupní seznam pro lidi, kteří NAKUPOVÁNÍ NENÁVIDÍ, ale užitečný je i lidem, kterým je nakupování lhostejné, nebo těm, kteří NAKUPOVÁNÍ MILUJÍ :)

O projektu

S lístečkem nikdy nezapomenete, co potřebujete koupit! S lístečkem ušetříte čas (nakoupíte rychle), ušetříte peníze (nakupování podle nákupního seznamu obecně snižuje touhu po spontáním nakupování, což věděli už naše babičky), a v neposlední řadě ušetříte NERVY. Nemusíte bloudit, nemusíte nic hledat ani se nemusíte vracet. Pokud získáme dostatečné množství peněz budeme do lístečku přidávat další funkce. (Sdílení seznamů, podpora čárových kódů, rozšiřování databáze obchodů o drobné obchůdky, atd…) Představte si situaci která nastane díky sdílení seznamů: MANŽELKA (tč. na mateřské dovolené) zapíše na svůj seznam nákup, co je potřeba nakoupit, a MANŽEL, cestou domů nákup jednoduše pořídí. Lísteček je již hotov pro mobilní telefony Iphone. Pro mobilní telefony s operačním systémem Android lísteček zatím neexistuje. Pokud se nám podaří pro vývoj sehnat potřebné množství peněz, velmi rádi lísteček vydáme i pro tyto mobilní telefony. Vlastně po tom DOST TOUŽÍME! :) Lísteček je určen pro vás. Pokud se vám líbí, podpořte nás. Lajkujte nás na facebooku, a šiřte mezi své známé. Podpořit nás můžete i konkrétní finanční částkou na crowdfundingovém serveru www.hithit.cz. Díky za podporu. Za tým APZ Production Pavel Zvěřina

Autor projektu

PAVEL ZVĚŘINA

Hlavní cíle

  • Lísteček sám pozná ve kterém obchodě se nacházíte a seřadí vám Váš nákup tak, jak jdou jednotlivá oddělení za sebou.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.