VIRTUAL HOST

Virtual Host je známka Vaší kvality služeb a prostoru. Přirozený pohled Hosta, který Vás navštíví je pro Vás ten nejdůležitější.

Představujeme Vám mobilní a webovou aplikaci na interaktivních mapách s cílem usnadnit zákazníkům s výběrem ubytování, stravování a další… V aplikaci si během pár vteřin prohlídnete prostory s pocitem, jakoby jste je právě navštívili. Pohodlně si tak vyberete prostory, které se Vám líbí a ve kterých se cítíte pohodlně. Nemusíte se však zdržovat žádnými složitými 3D prohlídkami, nebo zkreslenými fotografiemi, kde vlastně nevíte, jak to doopravdy vypadá.

Přirozený pohled Hosta, který Vás navštíví je pro Vás ten nejdůležitější.

O projektu

Přínos: informace z různých serverů v jedné aplikaci; dostupnost pro zahraniční turisty – anglická mutace; aktuální informace, které může jednoduše editovat majitel provozovny; ohodnocení a názory zákazníků; šetří čas při vyhledávání; novinka na trhu, jedno kliknutí přivede Vašeho zákazníka přímo k Vám; kamera s rozšířeným úhlem pohledu v úrovni očí zprostředkuje reálnou návštěvu Vašich služeb a prostor; Cenově nejvýhodnější inzerce ve srovnání s konkurencí.

Autor projektu

Vojtěch Šmida

Hlavní cíle

  • Informace o ubytování, stravování z různých serverů v jedné aplikaci.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.