Mixturam: Vitamíny na míru

Mixturam.cz je jediná evropská služba, která umožňuje každému zákazníkovi namíchat si vitamíny, bylinky a extrakty na míru.

Nevyhovují vám stávající vitamíny a potravinové doplňky?

Doplňky stravy Mixturam jsou ideální volbou pro každého, kdo chce systematicky pracovat na svém zdraví a životní pohodě.

O projektu

Namíchejte si vlastní kombinaci. Mixturam jako jediný výrobce v Evropě nabízí unikátní možnost namíchat si vlastní doplněk stravy – směs vitamínů, bylinek, bylinných extraktů a dalších užitečných látek. Doplňky stravy Mixturam jsou ideální volbou pro každého, kdo chce systematicky pracovat na svém zdraví a životní pohodě. Potřebujete podpořit imunitu? Mít zdravé klouby? Doplnit látky podporující normální růst vlasů a nehtů? Přidat něco na koncentraci, apetit a paměť? Nebo něco úplně jiného? Projděte si, co umí naše nabízené složky a namíchejte si svoji vlastní směs. Stačí pár kliknutí v interaktivním prostředí Míchátka a všechny látky budete mít pohromadě v jedné tobolce (samozřejmě s kontrolou DDD, doporučené denní dávky). Nabízíme různé látky na různé problémy. Potřebujete poradit, co vybrat? Vyplňte nejdřív zdravotní dotazník. Naši odborníci v něm ohlídají i možné kontraindikace a alergie. Používání směsi pro vás bude maximálně bezpečné. Vyrábíme jen z ověřených a bezpečných doplňků stravy, které mají povolení pro prodej v ČR podle vyhlášky č. 225/2008 Sb., splňují parametry na těžké kovy a mikrobiologickou kvalitu. Pocházejí od českých a evropských výrobců a dovozců. Navíc jsou všechny testované akreditovanou laboratoří. Zahoďte desítky různých krabiček s vitaminovými přípravky, stojí vás mnoho peněz: často v nich platíte za látky, které nepotřebujete; platíte opakovaně marže výrobcům a prodejcům; neustále běháte po obchodech, když vám dojdou. Na Mixturam.cz si vytvořte vlastní směs jen toho, co opravdu chcete. Vše pohodlně v jednom balení. Tobolky vám v přísných laboratorních podmínkách na míru připraví naši odborníci. Dostanete 1 směs, 1 balení a 1 datum expirace. Do týdne Vám směs doručíme domů poštou. Nedávné úspěchy projektu: 1. místo v hlasování veřejnosti Vodafone nápad roku 2013 o nejlepší podnikatelský projekt; 4. místo v soutěži Vodafone Nápad roku 2013

Autor projektu

JAN KOLAŘÍK

Hlavní cíle

  • Vytvořit službu, umožňuje každému zákazníkovi namíchat si vitamíny, bylinky a extrakty na míru.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.