VIME.cz pc videokurzy

Počítačové videokurzy VIME.cz pro zvýšení kvalifikace a efektivity, dostupné kdykoliv a odkudkoliv.

Už žádná nudná školení. Z pohodlí svého domova nebo kanceláře absolvujte vybraný kurz stisknutím tlačítka myši, televizního ovládače, telefonu nebo tabletu. Vzdělávejte se od profesionálů v čase, který Vám bude vyhovovat, a na místě, ve kterém se cítíte dobře. Kdo jsme a co nabízíme\r\nVIME je vydavatelem a spolehlivým dodavatelem kvalitních online kurzů pro firmy, laickou a odbornou veřejnost. Dohlížíme na celý proces od návrhu kurzu, přes jeho výrobu až po prodej a doručení na zákazníkovo zařízení. Naši lektoři jsou erudovaní v oboru a držiteli příslušných certifikátů a osvědčení. Proč jsou online kurzy lepší?

Ovládání uvedených programů je považováno za standard, který si může osvojit kterýkoli člen rodiny bez rozdílu věku.

O projektu

Naše kurzy jsou přístupné přes internet. Ve srovnání s tradičními prezenčními kurzy, zákazník obdrží srovnatelnou nebo lepší kvalitu za podstatně nižší cenu. Zákazník si po zakoupení vybraného kurzu určí vlastní tempo učení. Pomocí počítače a internetu se ke kurzu a jeho lekcím může opakovaně vracet. Přístup má 24 hodin denně a 7 dní v týdnu z jakéhokoliv místa. Počítačové videokurzy též dodáváme ve formě ke stažení nebo na DVD. Co je naším posláním? Přispíváme k edukativnímu a profesnímu rozvoji našich zákazníků, zvyšujeme jejich kvalifikaci a cenu na trhu práce. Zaměstnavatelé vyhledávají zaměstnance, kteří budou vzdělaní, udrží tempo s rozvojem podniku, jsou produktivní a podávají výborné výsledky. Online kurzy od VIME.cz pomáhají zaměstnancům naučit se ovládat například kancelářský balík MS Office 2010 (Excel, Word, PowerPoint, Outlook atd.) a zvýšit svou produktivitu. Online kurzy jsou určené ale i domácnostem. Ovládání uvedených programů je považováno za standard, který si může osvojit kterýkoli člen rodiny bez rozdílu věku.

Autor projektu

Ivan Matosyan

Hlavní cíle

  • Cílem je z pohodlí svého domova nebo kanceláře absolvovat vybraný kurz stisknutím tlačítka myši, televizního ovládače, telefonu nebo tabletu.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.