Pekárna Mottl

Bez lepku, zdravě a chutně! Děláme příjemnější život nejen celiakům.

Cílem projektu je modernizace naší rodinné pekárny, abychom byli schopni uspokojit co největší počet odběratelů a dodávat jim čerstvé i trvanlivé bezlepkové pečivo.

Děláme příjemnější život nejen celiakům.

O projektu

Chceme zásobovat nejen prodejny v našem okolí, ale i ve vzdálenějších regionech. Jsme rodinná pekárna v malebném prostředí mezi Podještědím a Českým Rájem. Veškerý náš sortiment je bez lepku, část výrobků je také bez laktózy. Věříme, že je velmi důležité, aby bezlepkové potraviny byly vysoce kvalitní a také chutné. Tímto se také vždy řídíme a k výrobě používáme pouze kvalitní české suroviny od ověřených dodavatelů. Našimi zákazníky nejsou pouze lidé s celiakii a alergiemi. Bezlepkové pečivo je velmi vhodné pro všechny, neboť je pro tělo lehce stravitelné. Proto je také stále více oblíbené u sportovců, vyznavačů zdravého životního stylu a lidí redukujících tělesnou hmotnost. Naším cílem je dát každému možnost vychutnat si dobré a kvalitní domácí pečivo s tradiční chutí, a to bez ohledu na zdravotní omezení.

Autor projektu

STANISLAV MOTTL

Hlavní cíle

  • Cílem projektu je modernizace naší rodinné pekárny, abychom byli schopni uspokojit co největší počet odběratelů

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.