PIZZA MESSENGER

Máte hlad a nechce se vám vařit či chodit pro jídlo? Dovezeme vám pizzu z kvalitních italských surovin až domů.

Předmětem podnikatelského záměru je otevření PM v centru města Liberce. PM bude provozovat Jakub Mikeš, a to na základě vydaného živnostenského oprávnění. Nabízené služby: Výroba a prodej pizzy; nabídka kvalitní pizzy a těstovin; nabídka nápojů a doplňkové zboží; nabídka dezertů a drobného občerstvení; profesionální přístup k zákazníkovi; nekuřácké prostředí; wi-fi připojení.

Zařízení bude nové, odborně nainstalované a zkontrolované

O projektu

Zákazníci – Našimi zákazníky budou zejména lidé, kteří dostanou hlad a budou mít chuť na jednoduchý, rychlý pokrm jako je pizza, který bude doručen na místo určené objednávkou. Další silnou skupinou návštěvníků by mohli být zaměstnanci mnoha firem sídlících v okolí provozovny a také obyvatelé a studenti přihlehlých středních škol v okolí. Konkurence – Ve městě Liberec se nacházejí ještě pět podobných zařízení. Pizza Konkorent v ul.Hodkovická, La Fonduta – ul.Jeronýmova, Farry Pizza - ul.Americká, City Pizza – ul.Lesní, Pizzeria Maškovka – Frýdlantská, všechny tyto provozovny se nacházejí ve větší vzdálenosti od místa naší provozovny. Pracovní prostředí – Pro zaměstnance PM budou vytvořeny pracovní podmínky, které umožní bezpečný výkon práce. Zařízení bude nové, odborně nainstalované a zkontrolované, personál bude řádně proškolen. V PM nebudou zapotřebí žádná opatření týkající se snižování hluku, prašnosti ani emisí. Pro zaměstnance bude vymezena místnost, která bude sloužit k převlékání do prcovního oděvu, ve které bude k dispozici skříňka pro bezpečnou úschovu svršků a osobních předmětů. SWOT analýza: Silné stránky – Kvalitní suroviny; Příjemné prostředí pro pracovní výkon; Kvalitní a profesionální přístup k zákazníkovi; Atraktivní lokalita v centru města. Slabé stránky – Podnikání v pronajatých prostorách. Jednotlivé druhy sortimentu jsou vázány na jednoho dodavatele – ohrožení v případě výpadku. Hrozby – Nedostatek zákazníků; Sezónnost; Neprodloužení nájemní smlouvy.

Autor projektu

JAKUB MIKEŠ

Hlavní cíle

  • otevření PM v centru města Liberce

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.