Rikša bar

Revoluční výroba kol a nejen těch nákladních! Představení využití nákladního kola, jako originálního podnikatelského nástroje!

Krásný dobrý den, jmenuji se Denis a chci vám představit inovativní podnikatelskou vizi v čele s pilotním projektem Rikša bar.

Kolo, jako originální podnikatelský nástroj.

O projektu

Rikša bar je námi navržené a vyrobené nákladní tříkolo. Při jeho výrobě jsme uplatnili celou škálu unikátních technických řešení. Je přizpůsobeno na námi prezentovanou službu, a tou je občerstvení v podobě osvěžujících nápojů. Nenapodobitelnou originalitu tohoto nákladního tříkola, které svým nekonvenčním vzhledem láká zvědavé pohledy kolemjdoucích, jistě ocení každý z vás, kdo se rozhodne využít našich speciálních služeb, ať už v podobě cateringu, pronájmu nebo si nechá vyrobit originální kolo přesně podle svých potřeb. Projekt Rikša bar se v praxi velmi osvědčil. Vzhledem ke skutečnosti, že jeho výroba probíhala takříkajíc na koleně, potřebujeme prostředky pro vybavení dílny, abychom mohli vyrábět nákladní kola popřípadě i jiná kola efektivněji. Tím naše ambice nekončí, v blízké budoucnosti chceme vybudovat prodejnu, kde si návštěvníci námi vyrobené kola budou moci vyzkoušet nebo na nich rovnou odjet. Máme chuť a odhodlání těchto cílů dosáhnout a jakákoliv finanční podpora nás může katapultovat blíž k cíli. Děkuji za vaši pozornost, ale především děkuji za tuto příležitost.\r\n

Autor projektu

BC. LEONA PLÁTENÍKOVÁ

Hlavní cíle

  • Výroba kol

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.