LED osvětlení

Budujeme Velkoobchod a E-shop s designovým LED osvětlením vlastní značky Meluziener. Úspory na svícení až 90%, akční ceny a 3 roky záruka!

Jmenuji se Jan Rohan a jsem studentem vysoké školy Škoda Auto. Ve třetím ročníku (nyní) jsem místo povinné praxe u zaběhlé firmy zvolil variantu založit firmu vlastní a získat tak zkušenosti z podnikání přímo.

Váš dodavatel úspor

O projektu

Nápad v hlavě jsem nosil už dlouho, ale vždy mě lákalo jít ještě o kousek dále. Rozhodl jsem se založit vlastní značku a začít tak vytvářet kompletně celý branding a image společnosti. Stanovil jsem si dosažitelné cíle, sepsal firemní misi a vizi a rozhodl se riskovat a investovat vše co mám do nápadu, kterému věřím. Podnikání je umění využít příležitostí, které se nám naskytují, a já jsem se takové příležitosti chopil. LED diodové osvětlení tu vždy bývalo velmi drahé a samotná úspora jen těžko splatila investovanou částku za pořízení. Dokázal jsem tyto produkty sehnat výrazně levněji, než je nabízela běžná konkurence a zacílil jsem cenově tak, aby samotná zákazníkova investice byla rentabilní a on získal ještě něco navíc. Jedná se o velmi dynamický trh a ceny se také začínají vyrovnávat, avšak já věřím, že právě nastává boom v této oblasti a během 3 let se LED osvětlení bude stávat běžnou a vyhledávanou náhradou za staré konvenční zdroje. Dnes nabízí jen samé výhody a samotná technologie se již mnoho let používá pro osvětlování monitorů, televizí a mobilních telefonů. Není důvod jí tedy nevěřit a spíše pomoci přimět lidi i k výměnám pro standardní každodenní svícení. Znamená to úsporu za svícení a snižování náročnosti na spotřebu a to velmi výrazně! Má firma i značka se jmenuje Meluziener, slogan zní: Váš dodavatel úspor, s doménou www.dodavateluspor.cz Věřím, že jsem lepší než má konkurence, neboť přináším nejnovější technologie vysokosvítivých čipů, poskytuji 3-letou záruku a nabízím pouze kvalitní produkty. Zabývám se velkoobchodní činností a v současné době se soustředím především na úspěšné nastartování moderního e-shopu, který je vhodným vstupem na tento trh.

Autor projektu

JAN ROHAN

Hlavní cíle

  • Vybudovat velkoobchod a e-shop s designovým LED osvětlením

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.