VR Education

Digitalizujeme firmy do průmyslu 4.0 pomocí virtuální a rozšířené reality

Digitalizujte se do průmyslu 4.0 pomocí virtuální a rozšířené reality! Jsme mostem mezi novými technologiemi a reálným použitím v praxi pro firmy.

Virtuální realita umožňuje zásadně zvýšit efektivitu vzdělávání a snížit finanční náklady na školení na minimum. Použití VR ve firmě je tedy plně možné a dostupné, jen se dnes o tom ještě pořádně neví.

Rozšířená realita může zase posunout úroveň komunikace ve Vaší firmě do digitální doby - využití najde především u servisních techniků nebo náročných technologických komunikacích.
S námi mohou firmy posunout svoji firmu do digitální éry průmyslu 4.0.
Virtuální realita není budoucnost ale přítomnost.

O projektu

Technologický pokrok dospěl do takového bodu, kdy je možné začít využívat virtuální A rozšířenou realitu pro vzdělávání zaměstnanců a managementu firem.

Technologie, která vše mění - VR/AR nám dává nové možnosti, jak můžeme své zaměstnance důkladně připravit na jejich práci a krizové situace, které dosud sledovali pouze z prezentačního plátna.

Dosud se obsah do VR generoval pouze pomocí grafiky. Vyvinuli jsme škálovatelnou, efektivní a nejvíce realistickou technologii, jak dostupně generovat obsah do VR pomocí speciálního 360° VR videa, které si může dovolit i malá firma s průměrným příjmem.

Díky VR/AR technologii může firma mnohonásobně zvýšit svoji efektivitu a snížit náklady.

Jako jediní v ČR jsme certifikovaní experti Insta 360 pro foto a video VR videoprodukci.
VR videoprodukce je úplné nové odvětví, které má zcela jiné pravidla než klasická videoprodukce. Certifikát jen potvrzuje naši plnohodnotnou znalost v tomto novém oboru.

Hlavní cíle

  • Zvýšit efektivitu vzdělávání firem
  • Snížit náklady firem
  • Digitalizovat firmy
  • Udělat České firmy technologicky vyspělé

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.