Netradiční smuteční tiskoviny

Smutné téma? Ano. Ale nemíjí, bohužel, nikoho z nás. Proto se snažíme vtisknout smutečním tiskovinám styl.

Každý z nás je obklopen lidmi, na kterých mu záleží, a každý z nás v životním běhu o tyto lidi nevyhnutelně přichází… Prostřednictvím smutečních tiskovin o těchto osobních ztrátách informujeme ostatní a chceme to dělat s vážností, úctou, důstojností a láskou, jež odpovídají významu této smutné události. Ještě naposledy, úplně naposledy, můžeme a chceme pro toho, kdo nám byl blízký, udělat něco dobrého nebo hezkého, chceme se rozloučit, jak nejlépe to jde, chceme se rozloučit pěkně. Nevšední design smutečních tiskovin je jednou z možností, jak k uskutečnění tohoto přání přispět.

Smuteční tiskoviny, na které není smutný pohled.

O projektu

Rozhodli jsme se pojetí tohoto druhu tiskovin uchopit jinak, než je běžné, a nabízíme tak zajímavou alternativu k tradiční podobě smutečních oznámení, jak ji všichni známe.
List kancelářského papíru s designem bez nápadu a mnohdy se špatným tiskem – tento způsob provedení u nás nenajdete. Navrhujeme a vyrábíme smuteční oznámení s jedinečným designem, sázíme na kvalitní materiály, netradiční formáty, nebojíme se barev, používáme doplňkové komponenty – to vše s respektem k vážnosti události a s ohledem na rozjitřené emoce v daném období.
Naší metou je styl – estetika, kvalita, empatie.

Každý z našich designů je zpracován variantně tak, aby měl kdokoli možnost volby mezi luxusními a ekonomickými alternativami provedení. Bez ohledu na výpravnost provedení, žádné z nabídnutých řešení není ošizeno na kvalitě – grafické zpracování si zachovává stejný styl a jsou použity stejné materiály – jednotlivé obměny po ekonomické stránce diferencuje pouze jednoduchost či pracnost finální kompletace.

Smuteční oznámení automaticky doplňujeme o poštovní obálky odpovídající velikosti (zahrnuté v ceně). Kromě toho k parte nabízíme designově sladěné související produkty: doplňkové informační karty (pozvánky na smuteční hostinu, kartičky s poděkováním za projevy soustrasti apod.), tiskoviny na smuteční tabuli (menu, jmenovky) a kondolence. Každý si tak může ze samostatných produktů sestavit podle svých potřeb celý vzhledově sladěný set. Na přání doplníme set o jakýkoli další prvek, který nemáme zařazený ve standardní nabídce, nebo zpracujeme individuální design přímo na míru požadavkům.

Anabázi spojenou s objednáním a vznikem smutečních oznámení se snažíme pozůstalým v maximální možné míře ulehčit také intuitivním formulářem, který obsahuje širokou nabídku smutečních textů a mott. Nechce-li zákazník vymýšlet pro parte vlastní text, nemusí, stačí vybrat některou z připravených variant a v editačním okně následně upravit podle potřeb.

Tvoříme s porozuměním a osobitým stylem.

Hlavní cíle

  • smuteční tiskoviny se stylem
  • design a estetika
  • kvalita a solidnost
  • empatie a osobní přístup

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.