Hudební online kurzy

Vytvoříme kvalitní online kurzy ke všem hudebním nástrojům na jednom místě. Bude se jednat o první takovou službu na našem trhu.

Rádi bychom zpřístupnili výuku hudebních nástrojů všem. Proto jsme se rozhodli vytvořit a koncentrovat kvalitní kurzy všech hudebních nástrojů na jednom přehledném portálu. Uvědomujeme si důležitost a rostoucí trend v oblasti e-learningu, proto vytvoříme kvalitní online hudební kurzy v češtině. Dalším krokem bude nabídka kurzů v cizích jazycích v zahraničí.

Milujeme hudbu. Chceme tě to naučit také.

O projektu

V současné době provozujeme úspěšnou hudební školu Art Master (www.artmaster.cz). Využíváme nových a ověřených metod výuky, moderních postupů a online nástrojů. Necelý rok od založení hudební školy máme v kurzech 180 spokojených žáků, 18 lektorů a každým dnem rosteme a zlepšujeme námi nabízené služby.

Máme bohaté zkušenosti z hudebního prostředí. V týmu máme zakladatele moderní hudební školy s novými metodami výuky, zakladatele Bandzone.cz, největší hudební sociální sítě v ČR, spolumajitele úspěšné hudební agentury. Spolupracujeme s největšími dodavateli hudebních nástrojů v ČR a influencery s dosahem přes 400 000 followerů.

Hudební talent je pozorovatelný napříč všemi sociálními vrstvami, bez ohledu na věk, původ nebo vzdělání. Naším cílem je ho objevovat a dále rozvíjet. Víme, jak dnešní mladá generace nad hudbou přemýšlí a umíme jim produkt ušít na míru.

Autor projektu

RADIM VYSOKÝ

Hlavní cíle

  • Zpřístupnit výuku hry na hudební nástroje pro všechny

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.