Nachozeno

Poznejte česká města formou venkovní hry. Zažijte nový druh zábavy! 👣

Nachozeno jsou netradiční venkovní hry pro 2-6 hráčů, které vás provedou českými městy. Zavedou vás na místa, o kterých si obyčejný turista může nechat jen zdát. U příjemné procházky budete plnit úkoly, řešit záhady, odpovídat na záludné otázky a tím zjišťovat zajímavosti o daném městě.

Dejte sbohem nudným výletům a poznávejte města zábavnou formou!

O projektu

Co je náplní venkovní hry?

NETRADIČNÍ ZÁBAVA 🧠
Budete plnit úkoly, luštit šifry, zapojovat své mozkové závity a postupně objevovat trasu cesty. Během ní se dozvíte zajímavé informace o daném městě.

AKTIVNÍ ODPOČINEK 👣
Během hry se projdete po svých (cca 4-6 km). Tempo a celková rychlost hry je však čistě na vás. Pro doplnění energie můžete využít podniky, které po cestě potkáte.

VÝLET A POZNÁVÁNÍ 📸
Navštívíte krásná zákoutí českých měst a proniknete do života místních lidí. Hra vás zavede i na místa, kde pořídíte originální fotografie z vašeho výletu.

PRO DĚTI I DOSPĚLÉ 👨‍👩‍👧‍👦
Skvělá forma odpočinku pro všechny věkové kategorie. Vyrazit tak můžete, ať už jste rodina s dětmi, banda přátel nebo zamilovaný pár.

- Potřebujete pouze chuť poznávat a bavit se.
- Hru díky možným nápovědám dokončí úplně každý.
- Průměrná doba hry je 3-4 hodiny.
- Hra je kompletně OFFLINE a není potřeba žádná (mobilní) aplikace.


NA CO BYCHOM RÁDI POUŽILI ZÍSKANÉ PROSTŘEDKY?
Na zrealizování her v dalších městech ČR. Momentálně máme hotové první město - Telč a pomalu se pouštíme do realizace hry v Liberci. V hledáčku však máme desítky dalších krásných měst v rámci celé České republiky.

Hlavní cíle

  • Poznávání českých měst formou zábavné venkovní hry
  • Podpoření návštěvnosti českých měst

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.