První Krkonošský Lounge

Unikátní a jedinečný projekt Lounge s obchodem a profesionálním školením pro amatéry i profesionály.

Jde o jedinečný projekt Lounge kde si zákaznici můžou dát výbornou kávu,čaj nebo domácí limonádu a k tomu si vychutnat vodní dýmku. V prostorách bude možné zakoupit vodní dýmky nebo také příslušenství. Pro ty které by si chtěli naučit se nové věci, pochopit princip fungování vodních dýmek, stylu nabití korunek, druhu tabáku bude možné se přihlásit na pravidelné školicí programy.

We make hookah life easier

O projektu

Jde o prosvětlený prostor rozdělený do několika části, všude v prostorách budou vystavené kusy vodních dýmek a příslušenství, veškeré vystavěné zboží bude možné zakoupit, s nákupem vždy poradí ochotný a proškolený personál, nabídka podáváných nápoju a zákusku se bude vybírat podle kvalitních místních dodavatelu, ať se bude jednat o něco sladkého na zub nebo domácí limonády. Vodní dýmky budou různorodé a zákaníci si vždy můžou vybrat co by chtěli ochutnat a také na jaké vodní dýmce by si chtěli zakouřit. Jedná místnost bude vždy připravena na soukromé schůzky nebo na školení.
Cenově nabídka veškerého sortimentu bude dostupna dle konkurenčních podniku v okolí.

Autor projektu

Danila Kuzněcov

Hlavní cíle

  • Získat finance na otevření
  • Nákup vodních dýmek
  • Vybavení prostor
  • Otevření unikátního Lounge s obchodem

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.