Teen Fit Klub Online

Kámo, být silný a zdravý je TOP STROP! Buď úspěšnější! Mezi kámošema, ve škole, v životě. Jak kvalitní život budeš žít máš ve svých rukách!

Chce to pohyb, KÁMO! Nebudu tě nudit řečmi o tom, jak to bylo za mých mladých let. Ale pohyb mi rozhodně nechyběl. Dnes si vše zařídíš od kompu - jídlo, oblečení, zábavu, vztahy, školu... Tak si pojď zařídit i ten POHYB a info o tom, co jíst, ať jsi zdravý, silný a tvoje forma je prostě v TOPu. Kluci, holky chcete to BEACH BODY, jak z Instáče? Mám pro vás tréninky, tipy, rady… ROZJEDEM TO?

Nech se ode mě vyhecovat k pořádnému tréninku a uvidíš, že skvělý pocit, z toho že jsi to zvládl se ti dostane pod kůži. Povíme si, co jíst ať tuk mizí, rostou svaly a hlava maká na 100%. Budeš se měnit sám sobě před očima. Budeš fit, silný a v dobré náladě. Díky tomu zvládneš každodenní výzvy hravě a s přehledem. Být sebejistý v partě? Cítit se žádaný a obdivovaný? Vědět, že máš na jakoukoliv životní výzvu, protože sis ověřil svoje schopnosti v tréninku a obstál si? TO CHCEŠ!
Bo trénink musí být!

O projektu

Když jsem se cvičením začínal já ve svých 15 letech, tak dostupnost informací o cvičení a zdravé stravě byly dostupné jen z několika časopisů. Dnes je situace přesně opačná. Informací je až příliš a pro mladé lidi (14 - 18 let), kteří se do tréninku a zdravé stravy chtějí pustit je těžké se rozhodnout, koho poslechnout a jakou cestou se vydat. Mým cílem je MOTIVOVAT tyto mladé lidi vlastním příkladem, vytvářet VIDEO TRÉNINKY v domácím nebo venkovním prostředí bez potřeby dalších pomůcek, tvořit STRAVOVACÍ NÁVODY a TIPY, které budou moci používat dlouhodobě a PŘEDÁVAT NADŠENÍ A ZÁPAL do pohybu, tréninku, zlepšování stravovacích návyků a péče o sebe, jak po fyzické, tak psychické stránce.

Hlavní cíle

  • BÝT FIT! TO CHCEŠ!
  • STAŇ SE SVÝM VLASTNÍM HRDINOU!
  • MOTIVOVAT MLADÉ LIDI KE TVORBĚ ZDRAVÝCH NÁVYKŮ, KTERÉ JIM VYDRŽÍ CELÝ ŽIVOT.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Fit Klub Online

Bo trénink musí být!

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.