OOTOOLNO

Glampingový projekt, jehož cílem je lidem skrze netradiční zážitkové ubytování v přírodě zprostředkovat nejútulnější noc jejich života

Glampingový koncept OOTOOLNO si klade za cíl lidem skrze netradiční zážitkový pobyt v přírodě zprostředkovat nejútulnější noc jejich života, a věnovat jim tak možnost odpojit se od každodenního shonu a vyhradit si momenty pro sebe a své nejbližší.

Pomáháme lidem zapomenout na každodenní starosti a vyhradit si čas pro sebe.

O projektu

Za tímto účelem bylo více než rok vyvíjeno proprietární řešení „domečku na stromě“, který se ovšem od klasických treehousů významně liší – nebude pevně přichycen ke stromu, nýbrž zavěšen mezi nimi. Tento unikátní koncept je naprosto neinvazivní vůči nosným stromům a snadno mobilní (oproti tomu klasický dům na stromě je pevně spojen s nosným stromem, omezuje jej v růstu a není možné jej demontovat a přemístit). Koncept je konstruován maximálně modulárně pro snadnější demontáž a transport, což v kombinaci se závěsným způsobem uchycení umožňuje naplnit parametry pop-up konceptu umístěného v lokalitách bez trvalého záboru místa. Ootoolnička bude umístěna ve výšce cca 4 metrů a díky vysouvacím schůdkům mohou mít nocležníci klidné spaní i uprostřed nočního lesa, neboť se k nim nikdo nezvaný nedostane.

„Únik na jednu noc…“

Pečlivě vybrané lokality snadno dostupné z větších měst či ležící v blízkosti turisticky exponovaných míst.

„…do přírody…“

I přes snadnou dostupnost vlakem či autem budou ootoolničky alokovány tak, aby nabízely plnohodnotný únik do přírody, a umocnily tak kontrastní odpojení od běžných rušných životů.

„…znovunaleznout sebe sama…“

Naším posláním je pomoci lidem alespoň na chvíli zapomenout na každodenní kolotoč povinností a starostí, naleznout rovnováhu a čas na sebe i své nejbližší. Offline.

„…při zajištěném pohodlí.“

To vše nikoliv na úkor základní úrovně komfortu, bez něhož by se mnoho lidí k podobnému pobytu neodhodlalo. Nepůjde o pět hvězd, nicméně lahev vína, gramofon, deskové hry a další detaily udělají své.

Autor projektu

JIŘÍ BRADA

Hlavní cíle

  • Skrze netradiční zážitkový pobyt v přírodě zprostředkovat lidem nejútulnější noc jejich života

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.