PANDA GYM

Vytvořme prostředí, ve kterém se děti cítí milované a podporované, aby mohla vzkvétat jejich sebeúcta a sebevědomí.

Unikátní dětská tělocvična, která bude mít jak moderní gym tak i taneční studio. Prostory skoro 400m2. Naše metodika cvičení je doporučená pediatry a fyzioterapeuty.
Celý projekt je v krásném designu pralesu, ale hlavně Ti nejlepší lektoři plní pozitivní energie a správného přístupu. Panda Gym bude mít útulné a hravé zázemí pro rodiče a děti s dětským koutkem.
Panda Gym bude jako jediná podporovat i děti s autismem tím, že jim umožní v našich prostorách cvičit ve vymezený čas. 1krát v měsíci budou probíhat akce - VŠICHNI SPOLU - cílem je prohloubení vzájemného respektu a úcty k druhému. Tyto akce budou probíhat pod nadačním fondem Pandachild.
Panda Gym má skvělé umístění v OC Luka Living na metru B a s možností bezplatného parkování přímo u vchodu. Hned naproti Panda Gym je krásný obrovský centrální park, kde budem pořádat pravidelné rodinné festivaly.
S naší pandou, pohyb bude švandou.

O projektu

Jde o krásný unikátní projekt. V dnešní uspěchané době kladou rodiče čím dál větší nároky na své děti. Doba je zrychlená a přemotivovaná. Cílem Panda Gymu je hlavně upevnit pouto mezi dětmi a rodiči, podpořit jejich vztah, učit se vzájemné trpělivosti, ale to nejdůležitější ČAS. Čas trávit s našimi dětmi, tam kde je to baví, kde se budou cítit naplněné, důležité, milované.
Panda Gym vytvoří krásné živé prostředí, kde bude probíhat cvičení podle metodiky Panda Gym už od 6měsíců do 15let. To, ale není všechno pro děti bude vytvořené i speciální taneční studio, kde bude tancování už od 1roku (Baby Dance) až do 15 let. V Panda Gym si vyberou všichni! Lekce povedou zkušení, proškolení ale hlavně pozitivní trenéři. Mimo lekce budou v Panda Gym probíhat NEJLEPŠÍ NAROZENINOVÉ OSLAVY. Oslavy budou s pestrým pohybovo - tanečním programem s našimi animátory a maskoty a výborným domácím, zdravým rautem.
Panda Gym bude pod nadačním fondem Panda Child pořádat charitativní akce a sbírky hlavně pro podporu nemocných dětí a sociálních rodin. V Panda Gym budou vypsány pravidelné lekce pro autisty.

Podpořte Panda Gym, protože děti jsou naše BUDOUCNOST.

Zdravým pohybem pojď si s námi hrát,
s naší pandou nudu nebudeš znát.

Autor projektu

Amazingchild s.r.o.

Hlavní cíle

  • Zdravě cvičit
  • Tanec i pohyb v jednom
  • Podpora cvičení pro děti s autismem
  • Vzdělávat pohybem

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.