Podporujeme českou turistiku

Milujeme cestování, milujeme naší krásnou zem a chceme to dát najevo!

Instagram "Travel_cz_sk" vznikl v roce 2018. Z počátku to byl obyčejný profil zaměřený na fotky z výletů a cest. V roce 2019 jsem si ovšem cestování natolik zalíbila, že to pro mě nebyl jenom cestování, ale poselství. Něco, co mě natolik pohltilo, že bych nejraději už jen cestovala, cestovala po naší republice. Ovšem přišel Covid a můj pohled na cestování po naší krásné zemi se změnil. Najednou se zastavilo kulturní dějí, celý svět jako by se obrátil vzhůru nohama. Pro někoho krok dozadu, pro náš projekt to byl (je) krok dopředu. Osobně jsem měla více času, více času na to prozkoumat naší krásnou zemi. Člověk by ani nevěřil kolik krásných a dostupných míst lze navštívit i přesto, že všude je zavřeno. V téhle situaci to všechno začalo. Hranice zavřené, české lesy plné turistů. To bylo něco, co náš projekt odstartovalo. Jsme v kontaktu s několika jinými turisty a že jich není málo. A tom je celý náš projekt. O cestování. O podpoře české turistiky, protože naše země si to zaslouží!

Podporujeme českou turistiku. Podpoř ji i ty zakoupením našich předmětů a hrdě dej najevo, že i ty patříš mezi české turisty!

O projektu

Vyrábíme reklamní předměty s naším logem, které se chystáme prodávat na našem eshopu. Chceme zacílit na informační centra, muzea, rozhledny, galerie a jiné turistické cíle, které by od nás naše výrobky kupovali a po té nabízeli ve svých obchodech se suvenýry.

Hlavní cíle

  • Podpora české turistiky

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Kateřina Černá

Máš rád českou turistiku? Zakup naše předměty a dej to všem najevo!

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.