Vedico - aplikace propojující lidi se schopnostmi s lidmi, kteří je potřebují

Naším cílem je spojit lidi se schopnostmi s těmi, kteří je potřebují.

V dnešní době není těžké nalézt dlouhodobou brigádu či stálé zaměstnání. Ovšem, co když se nacházíte v situaci, kdy nutně potřebujete sehnat do týdne peníze na doplacení elektřiny, koupi nového telefonu, či zaplacení školního výletu? V takovou chvíli se můžete obrátit na nás a naší aplikaci.
Nebo jste naopak v pozici, kdy nad Vámi stojí manželka s lopatou a čeká, až opravíte rozbitý kohoutek, se kterým si nevíte rady? Instalatérská firma odmítá kvůli drobné opravě spolupracovat? Zkuste svěřit Vaše manželství do našich rukou a nalézt řešení v databázi lidí z Vašeho okolí, kteří jsou ochotni Vám za rozumnou cenu vypomoct.
Spolupráce je základ úspěchu

O projektu

V rámci našeho produktu jsme se rozhodli využít potenciál aktivních lidí, kteří by rádi zúročili své schopnosti na trhu práce a proměnily je v zisk. Sehnat si zakázku dnes není nic snadného, a právě proto budou mít naši klienti k dispozici aplikaci, kde naleznou poptávku přehledně na jednom místě. Nyní se zřejmě ptáte, kde poptávka vznikne, odkud budou pracovní nabídky chodit?
V návaznosti k této otázce můžeme přikročit k druhé funkci našeho záměru. Naše cíle totiž nejsou mířeny pouze na pracující klientelu. Na své si zde přijdou i lidé, kteří potřebují naopak pomoct s problémem či opravou, na kterou sami nestačí. Tím, že využijí naše služby místo toho, aby si zavolali profi-firmu, nejen, že ušetří přestřelené částky, které si tyto společnosti často účtují, ale ještě pomůžou někomu ze svého okolí vydělat si. A buďme upřímní, komu se ta pomoc někdy nehodí? Například s opravou bojleru, vymalováním domu či úklidem, na který zkrátka nezbývá čas.
Vytváříme možnosti pro lidi rozmanitých věkových kategorií.

Hlavní cíle

  • Jednoduchý, jednorázový a rychlý přivýdělek pro kohokoliv
  • Najít jednoduše praxi studentům a firmám potencionální budoucí zaměstnance
  • Učit mladé lidi k vlastnímu podnikání
  • Ulehčit hledání výdělku po celosvětové krizi pro lidi se schopnostmi a zjednodušení hledání lidí pro činnosti, které nemohly být kvůli krizi vykonány

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.