Podnikačka

Platforma pro malé podnikatele, která šetří čas i peníze.

Věříme, že ve spolupráci je síla, proto jsme vytvořili projekt, který podnikatelům přiblíží potřebné služby za zvýhodněných podmínek a zároveň poskytne prostor pro prezentaci vlastních služeb a produktů.

Podnikáme, tedy jsme.

O projektu

Podnikání obecně je náročnou disciplínou, obzvlášť v České republice. Každý si to na začátku představuje hodně idealisticky. Nadchne se pro nový nápad a začne dělat všechno, co je v jeho silách, pro jeho naplnění. Až cestou k vysněnému cíli ovšem zjistí, co všechno podnikání obnáší, co vše musí zajistit a vyřešit a kolik překážek musí překonat.

I my jsme si takovou zkušeností prošli a proto víme, jak mohou být náročné a mnohdy i demotivující všechny překážky v začátku podnikání. Jen v České republice jsou stovky tisíc podnikatelů, kteří se potýkají se stejnými problémy a řeší stejné obtíže. Proto jsme se rozhodli s tím něco udělat a vytvořili jsme projekt Podnikačka.

Přes Podnikačku chceme podnikatelům zprostředkovat za velmi výhodných podmínek co nejvíce služeb, nástrojů a benefitů, které by při svém podnikání mohli potřebovat. Díky síle větší komunity dosáhneme na daleko lepší podmínky a benefity než jako jednotlivci. Zároveň všechny služby a benefity koncentrujeme na jedno místo, čímž podnikatelé šetří čas, který by ztratili při nepohodlném a zdlouhavém průzkumu trhu a hledání nejlepších nabídek.

Do projektu vyhledáváme technologicky vyspělé partnery, kteří sdílí naši vizi. Stejně jako my chtějí především pomoci podnikatelům a jsou ochotni s námi spolupracovat na dalším vývoji a propojení služeb. Neustále rozšiřujeme nabídku dle přání členů, aby si každý našel to, co při práci potřebuje a mohl se tak soustředit na své podnikání.

Součástí Podnikačky je také platforma „Podnikatelé sobě“, kde si mohou nabízet zapojení členové své služby a produkty za zvýhodněných mezi sebou dle jejich uvážení. Tím pádem pomáháme podnikatelům získat nové potenciální zákazníky a zároveň možnost ušetřit na dalších službách.

„Za exkluzivních podmínek. Na jednom místě. Snadno a bez starostí.“

Hlavní cíle

  • Ušetřit čas i peníze malým podnikatelům
  • Zjednodušit start začínajícím podnikatelům
  • Zajistit další benefity, nástroje a služby pro podnikatele
  • Zlepšit podnikatelské prostředí v ČR

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.