Plátěnka

Značka na prodej BIO plátěných tašek a oblečení vyrobených v Česku a dalších doplňků s cílem za každý prodaný produkt vysadit jeden strom.

Plátěnka je značka, která má za cíl plošně pomáhat lesům v České Republice výsadbou stromečků za každý prodaný produkt. Současně nám vadila omezená nabídka tašek vyrobených z kvalitních a pro přírodu nezatěžujících materiálů. Plátěné tašky jsou vyrobené v České republice z kvalitní bio bavlny s certifikátem GOTS.

Plošně pomáhat lesům v České Republice výsadbou stromečků za každý prodaný produkt

O projektu

Jedinečné motivy, které zdobí naše plátěnky nám pomohli vytvořit mladí umělci ze ZUŠ Nový Jičín. Začali jsme prodávat v Srpnu 2019 a díky skvělému přijetí publikem již máme první desítky stromečků připraveny k výsadbě. V tomto duchu bychom chtěli nadále pokračovat, proto chystáme vlastní značku oblečení, která by kombinovala nejen výhody kvalitního a líbivého textilu, ale především možnost sázet mnohem větší počty stromečků a pokrýt výsadbu v České republice a nakonec i v Evropě. Kromě e-shopu chystáme také bezplatné přednášky pro děti ze základních a středních škol, společné sázení stromečků či organizaci běhu pro podporu našich lesů. Více informací o našem projektu najdete na stránce platenka.com

Autor projektu

Adam Demo

Hlavní cíle

  • Plošně pomáhat lesům v České Republice výsadbou stromečků za každý prodaný produkt

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.