Leitners - Chytré hodinky jako šperk

První české hybridní hodinky

Unavují Tě nevkusné plastové, nebo hliníkové chytré hodinky? Chceš luxusní hodinky, a přitom nepřijít o oblíbené chytré funkce? Leitners má pro Tebe řešení – Elegantní hybridní hodinky Ad Maiora. Hybridní hodinky Leitners jsou jediné svého druhu. Kombinují vzhled hi-end švýcarských hodinek a doplňují je o moderní chytré funkce.

Smart, Elegant, Redefined

O projektu

Hodinky vyvíjíme podle tvých potřeb, tak jsme se zaměřili na to, na čem u hodinek skutečné záleží - Čas, ten je neustále čitelný, a to i když je baterie vybitá. Mechanický strojek jej ukazuje v jeho největší kráse. Doplnili jsme hodinky o time managment aplikaci, která ti umožní řídit a sledovat tvůj denní plán rychleji, jak kdy dříve. Chytrý obvod stačí nabít 1x týdně a přitom máš k dispozici notifikace a náhledy na zprávy, volání, emaily atd. Hodinky jsou dostatečně odolné, můžeš s nimi jít plavat, běhat a dokonce i na výlet do hor – při tom všem si zaznamenávat svůj sportovní výkon jak jsi zvyklý s jinými chytrými hodinkami.

Hodinky jsou vyrobeny z prvotřídní 316L nerezové oceli se safírovým sklem. Využívají E-Ink display a celý elektrický obvod je snadno vyměnitelný za nový, takže až za pár let budeš chtít novější hodinky, stačí nám je poslat na servis a my ti pošleme nejnovější vybavení, které s tebou udrží krok.

Společnost Leitners je více než desetičlenný tým profesionálů. Sídlíme v Brně, kde také budeme hodinky vyrábět. Dnes máme už i německou pobočku v Drážďanech, odkud spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli hodinářského průmyslu. Design hodinek pochází z naší dílny, stejně tak, jako jejich technologie. Strojek hodinek používáme Japonský, od společnosti Miyota. Vývoj elektroniky a aplikací je ve spolupráci s předními českými a zahraničními organizacemi.

Přes nevíru ostatních jsme dokázali vytvořit náš první funkční prototyp, který vidíte na obrázcích. Od té doby jsme ušli mílovými kroky a brzy představíme hodinky celému světu. Na podzim si hodinky budete moci před-objednat a během příštího roku budou hodinky Ad Maiora dostupné všem.

Pro více informací nás sledujte na sociálních sítích, nebo se přihlas k odběru novinek na našem webu.

Hlavní cíle

  • Elegantní a praktické chytré hodinky
  • Vysoká kvalita
  • Nejlepší česká hodinářská firma

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.