LUGGIO

Spojujeme cestovatele a kupující napříč světem, kteří si díky nám mohou navzájem pomoci.

Spojujeme lidi, kteří touží po zboží ze zahraničí, které se do dané země nedováží, nebo je jednoduše poštovné příliš drahé, s lidmi, kteří cestují často, nebo i příležitostně, a rádi by si na své cestě něco přivydělali a snížili tak své cestovní náklady.

Zahraniční nákupy dostupnější a cestování ještě levnější.

O projektu

Cestuješ a chceš si přivydělat?

Sháníš něco ze zahraničí? Něco, co tu nemáme, má drahé poštovné nebo by jen trvalo věčnost to dovést?

Pokud sis alespoň jednou odpověděl ANO, pak by tvojí pozornosti neměla uniknout nově vznikající platforma LUGGIO (čti "lagijo").

O co jde?

Možná ses už někdy sám nebo ve svém okolí setkal se situacemi typu:
"Ty letíš do Ameriky? Kup mi tam prosím ..."
"Ty jo, to burákové máslo, co jsem si kupoval při mém pobytu v Amsterdamu, bylo tak dobré, proč ho nemáme i u nás?"
(A dalo by se pokračovat)

Tyto situace mohou mít řešení, které nebude záviset na tom, zda v brzké době ty nebo tví známí budou mít náhodou cestu do konkrétní země.

Jak to? Jednoduše tě spojíme s kýmkoliv, kdo tam tu cestu bude mít.

Na jedné straně máme cestovatele (ať už příležitostné nebo cestovatelské fajnšmekry), kteří někdy řeší nevyužitý prostor v kufru nebo si chtějí svojí oblíbenou činností přivydělat nějaký ten peníz.

Na druhé straně jsou zde ti, kteří by rádi měli něco ze zahraničí. Můžou to být speciální kousky oblečení, tamní gastronomické speciality a další spousty věcí.

Jak to funguje?

Jednoduše. V aplikaci nebo na stránkách si cestovatelé zadají nabídku, že daný den cestují z místa X do místa Y. Taktéž kupující si zadají poptávku, že v blíže určeném období chtějí přivést něco z místa X do místa Y.
Na základě vstupních údajů se uživatelům nabídnou nejvhodnější protistrany, které si mohou vybrat, zkontaktovat je a domluvit se spolu.
Jakmile jsou domluveni, kupující přes naši platformu zaplatí smluvenou částku, kterou mi budeme držet do té doby, než proběhne předání. Následně ji vyplatíme cestovateli. Pro obě strany je tu tak jistota, že vše proběhne bez problému.

Hlavní cíle

  • Umožňujeme cestovatelům si svojí oblíbenou činností přivydělat
  • Pomáháme lidem po celém světě dostat se k věcem, které se v jejich zemi neprodávají nebo mají drahé poštovné

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.