Elektronická kniha úrazů

Safeko software

Není nám lhostejný současný, archaický stav oboru bezpečnosti práce. Proto jej chceme změnit, zjednodušit a přinést do něj moderní technologie, které posunou tento obor do současnosti.

Dnes měníme budoucnost bezpečnosti práce

O projektu

Projekt představuje vývoj software pro jednu z oblastí bezpečnosti práce a tou je Kniha úrazů. Knihu úrazů je povinen vést každý podnikatel a to jak fyzická, tak právnická osoba. Náš software umožňuje přechod k elektronické verzi Knihy úrazů, kde je z naší strany zaručována legislativní správnost vedení této evidence, pomáhá s předvyplněním všech potřebných formulářů, vytváří statistiky, pokročilé reporty, pracuje s evidencí nápravných opatření a pomáhá s komunikací uvnitř firmy. Je předpokládán datový výstup pro přímou komunikaci s úřady.
Na elektronickou knihu úrazů budou následně navazovat další aplikace pro ostatní oblasti v bezpečnosti a ochraně zdraví při práci.

Autor projektu

Safeko, s.r.o.

Hlavní cíle

  • Elektronizace a modernizace bezpečnosti práce
  • Poskytnout firmám produkt, na který se mohou spolehnout a který jim ulehčí práci

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.