More Than Travel

Provádíme turisty městy pomocí automatického chatbota v Messengeru od Facebooku.

Pomáháme turistům s prohlídkou měst. Uvidí tím zajímavá místa, aniž by si sami museli připravovat itinerář, navíc se ještě dozví zajímavé informace k daným místům a to soutěživou formou v podobě kvízů. Zároveň tím ulehčíme mimo krizi přetíženým turistickým cílům, protože v nabídce vedle nich budou také méně známé oblasti, které tímto podpoříme.

Vedle startupů cestovního ruchu, které řeší letenky, ubytování, aj. nacházíme naše místo jako startup, který řeší obsah a náplň dovolené jako takové.

O projektu

Zákazníky tvoří turisté, vlastnící chytrý mobilní telefon s připojením k internetu, kteří rozumějí nějakému z daných jazyků a používají Messenger. Možnostmi provádění poté budou textové zprávy, hlasové nahrávky nebo videa. Průvodce jasně popisuje, kudy trasa vede a pro jistotu posílá fotky všech míst, kde je možnost nějakého odbočení z cesty. Navíc během toho zasílá zajímavé informace k právě navštíveným místům, které jsou stručné a nabízí se také možnost soutěže ve skupince, na konci trasy dojde k vyhodnocení správných odpovědí.

Autor projektu

Zdeněk Pešička

Hlavní cíle

  • Pomoct turistům objevit zajímavé a méně známé turistické cíle
  • Ulehčit přetíženým turistickým částem velkých měst
  • A zvýšit tím kvalitu života místním
  • Poskytnout turistům zajímavé informace, formou zábavných kvízů.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.