GetData.online

Dostaneme Vaše data ze senzorů do online světa tak, aby byla dostupná online na pc, mobilu i tabletu kdykoliv a kdekoliv bude potřeba.

Vyhlašujeme konec ručnímu zaznamenávání naměřených dat! Zabýváme se výrobou a prodejem zařízení pro dálkový monitoring a hlídání nejen teplot.
Naše zařízení mohou pomoci všude, kde je potřeba zaznamenávat a hlídat aktuální hodnoty měření. Online monitoring dat může pomoci jak ve výrobě např. k včasnému odhalení poruchy, tak se může uplatnit při monitorování výšky hladiny řek a včasně informovat při nenadálém vzestupu hladiny.
Použití IoT stejně jednoduše jako použití emailu.

O projektu

Zařízení, které si koupíte je ihned připravené k použití. Nepotřebuje pro svou funkci žádné další nástroje, žádné SIM karty. Po instalaci na určené místo jsou naměřená data okamžitě odesílána do zabezpečeného serveru prostřednictvím sítě Sigfox s online přístupem z jakéhokoliv zařízení s podporou internetu. Stačí se přihlásit a data jsou přístupná kdekoliv a odkudkoliv. Naměřené hodnoty lze zobrazit v tabulce nebo pomocí grafu, případně vytvořit výstup pro export. Na serveru také najdete celou historii naměřených hodnot. Kromě monitoringu dat poskytuje naše zařízení i možnost jednoduchého nastavení limitů, při jejichž překročení vyšle systém alarm v podobě SMS zprávy nebo e-mailu.
Dálkový monitoring vám tak umožní velice rychle reagovat na případné změny ve sledovaném systému a poskytne čas pro zabránění možné poruchy a vzniku škod.

Autor projektu

Martin Marek

Hlavní cíle

  • Připojujeme senzory k internetu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.