Dessin E-SHOP

Nakupte bytové textilní doplňky on-line v kvalitě zakázkové výroby

Jsme ateliér, který se zabývá návrhy interiérů, zpracováním látek do podoby bytových doplňků, čalounění či tapet. Doba se mění a my musíme jít s ní. Původní vizí našeho ateliéru bylo vše vyrábět na zakázku. Od tohoto konceptu neupouštíme, ale chceme ho rozšířit o prodej přes internetový obchod s vlastními produkty. Někdo si řekne „hloupý e-shop“, ale COVID nám dokázal, že vlastnit ho, byla výhra. Kdo ho neměl, mohl být ze dne na den bez práce. Toto období ukázalo, že digitalizace a nezávislost na zahraničních výrobcích je doopravdy naší budoucností.

"Česká ruční výroba"

O projektu

Zaměřili jsme se na vlastní výrobu designových produktů. O jaké výrobky se jedná? I nadále se držíme původní myšlenky, jsou to textilní doplňky do vašich domácností. Vybíráme kvalitní materiály a hledáme nejvhodnější technologie. Výrobky nejsou jen designové, ale také funkční a za rozumnou cenu. Na spokojenosti zákazníků nám záleží. Naší velkou pýchou bude označení značky: „Vyrobeno v České republice“.

Po spuštění e-shopu u nás budete moci nakoupit kolekci určenou do kuchyně a jídelny (utěrky, chňapky, prostírání, látkové ubrousky, kroužky na ubrousky). Všechny produkty mají jednotný styl, spolu tvoří komplet. K prodeji budou v sadách i po jednotlivých kusech. Každou zásilku balíme do dárkového balení. Během roku budeme rozšiřovat nabídku o polštáře, deky, přehozy atd.

Hlavní cíle

  • Digitalizovat prodej
  • Maximalizovat vlastní výrobu

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.