Optimalizátor spalinových cest

Nevyhazujte zbytečně peníze komínem, netopte už pánu bohu do oken a naplňme společně cíle klimatických konferencí za snížení emisí CO2.

Celosvětově inovativní technologie potvrzená úspěšnou rešerší novosti PCT pomocí termodynamického zatepleného optimalizátoru spalinových cest. Efektivně využíváme, zvyšujeme a využíváme energii od zdroje (kotle), po místo, kde opouští komín. Blesková návratnost investice, - nejlepší investice do technologií, doživotní záruka, garance funkčnosti. Výrazné snížení, úspora paliva, emisí a prodloužení životnosti vašich spotřebičů.

Nejlepší investice do technologií - nevyhazujte už zbytečně peníze komínem,chraňte svoje spotřebiče, optimalizujte spalinovou cestu a stanete se součástí snížení emisí se společným celosvětovým cíle.

O projektu

Všichni řeší úsporu energií zateplením budov, výměnou oken, fotovoltaikou atd., což jsou poměrně značné investice s návratností 10 a více let. Celosvětově doposud ale nikdo neřešil uniky energie od zdroje (kotle), po místo,kde opouští komín. Zde se skrývá obrovské množství nevyužité energie a topí se doslova tzv. pánu bohu do oken. Naše technologie je celosvětově inovativní a dokáže zvýšit energie z použitého paliva a efektivně ji využít a to ruku v ruce logicky se snížením emisí až o 30%. V současnosti se např. výrobci kotlů se dnes předhání v úsporách v řádu desetin procent. To vše zajištuje bleskovou návratnost investice, naplnění cílů klimatických konferencí o snížení emisí CO2 a je to i vhodná ochrana spotřebičů až s dvojnásobným prodloužením životnosti komínů a kotlů.

Hlavní cíle

  • Celosvětově inovativní technologie potvrzená úspěšnou rešerší novosti PCT pomocí termodynamického zatepleného optimalizátoru spalinových cest.
  • Efektivně využíváme, zvyšujeme a využíváme energii od zdroje (kotle), po místo, kde opouští komín. Blesková návratnost investice.
  • Ochrana spotřebičů (až dvojnásobné prodloužení životnosti kotlů a komínů), snížení úspora) paliva, energií až 30%, snížení všech emisí až 30%
  • Cíl - chceme změnit svět a naplnit cíle závěrů klimatických konferencí v rámci snižování emisí CO2

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.