Showtime Tournaments (3rd party esport turnaje)

Během korontény jsme si zkusili, jaké to je pořádat full online esport turnaj. Za dva dny jsme získali větší sledovanost než ofiko.

Náš tříčlenný "tým" se rozhodl uspořádat během karantény plně online turnaj. Na vymyšlení, uspořádání, sehnání lidí, přenos a live komentování jsme měli cca dva dny. Výsledek? 200 přihlášených hráčů, 800 diváků, přes 2000 interakcí na sociálních sítí. Při ponoření se do statistik jsme zjistili, že jsme si vedli o mnoho lépe než v té samé hře pořádané oficiální mistrovství ČR. Připravili jsme vizi, sepsali business plán, oslovili cílovku, získali ještě více dat a jsme připraveni esport turnajům vládnout. V online i offline světě. A ne jen to.

Kvalita před kvantitou.

O projektu

Chceme se stát jedničkou v pořádání esport turnajů.
Máme kvalitní tým, který dokáže obstarat 90% věcí. Prakticky vše zvládneme in-house. Cílem je vytvoření neomezené platformy pro hráče všech her, kde budeme vypisovat online, později i offline, turnaje a kdokoliv se bude moci zapojit.
Turnaje budou rozděleny na zadarmo, pro vybudování komunity naší značky, a placené za hodnotné a tématické ceny.

Jak jsme psali v úvodním popisu - První turnaj aktivně oslovil přes 1000 lidí (cca 800 diváků, 200 hráčů). Rozeslali jsme mezi ně dotazník, který se ptal na zájem o další turnaje, silnou platformu, ale i na monetizaci a vstupní poplatky do turnajů. Výsledky nás nadchli, ač to nebyl globální vzorek. Prakticky nám lockdown hrál do karet. Chceme se do turnajů pustit naplno. A moc rádi Vám odprezentujeme naši vizi.

Máme rozpracovaný web, který má mouchy, aktuálně je zveřejněna jen hlavní stránka. Do teď jsme veškerou aktivitu (i shánění hráčů do turnaje) řešili přes blízkého influencera (200k+ followers).

Autor projektu

Vojtěch Pekárek

Hlavní cíle

  • Vytvořit světovou 3rd party organizaci, která pořádá ty nejlepší esport turnaje. Online i offline.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.