ITERA

Vytvořte si Jurský Park u sebe doma. Takový, který ovládnete z telefonu a při výpadku proudu vás nesežere.

Svět teraristiky je obrovský. Dnes už na internetu najdete tisíce druhů terarijní techniky, a ještě větší množství webů, příruček a expertů nás přehlcují informacemi, ve kterých se nejeden člověk snadno ztratí. Klademe si pak pořád dokola ty samé otázky. Co všechno mám dát do terária? Jaké jsou přirozené podmínky gekonů? Jaký je rozdíl mezi dešťovačem a mlhovačem? K čemu je v teráriích čerpadlo? Která žárovka je nejlepší? Odpověď? Itera!

Machrům šetříme čas a nováčkům starosti.

O projektu

Itera je inteligentní terárium, které vám s chováním plazů pomůže. Systém Itery obsahuje přirozené podmínky většiny známých druhů plazů, na kterých jsme spolupracovali s desítkami profesionálních chovatelů. Itera je tedy schopna simulovat přirozenou vlhkost vzduchu, světlo, teplotu a další podmínky, s funkcí postupného přechodu dne a noci.

Ovládání Itery je tak jednoduché, že se i 3 leté dítě hravě postará o 3 metrového aligátora. V abecedním seznamu si stačí vybrat název druhu vašeho mazlíčka, a Itera se pak o vše postará za vás. Navíc, díky aplikaci Iterapp na vzdálenosti mezi vámi a vaším mazlíčkem nezáleží. Všechny funkce budete mít rychle na dosah vaší pravé (nebo levé) ruky.

Autor projektu

Maxmilián Navrátil

Hlavní cíle

  • Vytvoření dokonalého prostředí pro chovatele a jejich plazy.
  • Zjednodušení a zpřístupnění chování plazů.
  • Vychování nové generace chovatelů.

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.