Terapie polyneuropatií

Neurostimulační reflexní terapie v kombinaci s přístrojem pro zlepšení mikrocirkulace a bylinnými produkty s neuroprotektivními vlastnostmi

Polyneuropatie je onemocnění, které je v laické, ale bohužel i odborné veřejnosti, mylně vnímáno jako nevyléčitelně nebo těžko řešitelné. Existují však léčebné metody, díky kterým lze neurologické problémy u této nemoci mírnit nebo i odstranit.

Zlepšit doslova každý krok člověka

O projektu

Pacienti s polyneuropatií často tvrdí, že jim bylo řečeno: "Na toto neumřete, ale musíte se s tím naučit žít." Jiní dostávají od neurologa léky, další chodí na průběžné kontroly, jestli se jejich stav zlepšil nebo zhoršil. Chvála Bohu, některým se stav po nějaké době zlepší.

Zabývám se neurostimulační terapií, která často velmi rychle zlepšuje citlivost plosek nohou, které pacienti pomalu přestávají cítit, a proto v pokročilém stadiu je každý jejich krok nestabilní, zakopávají a okolí je mylně vnímá jako opilé. Každý svůj krok musí kontrolovat, aby neupadli.

Pro tyto pacienty, kteří chodí od kontroly ke kontrole a v lepším případě i od lékárny do lékárny, chci nabídnout kvalitní nefarmakologickou léčbu pomocí fyzikálních a reflexních stimulačních metod doplněnou o přírodní léčebné produkty. Jinými slovy nastartoval co nejvíce možných samo ozdravných procesů lidského těla, které doplní čistě přírodní látky. Chci jim podat dlouhodobou komplexní péči se zájmem zmírnit jejich problémy a věnovat jim dostatek času v každé jedné terapii.

Autor projektu

Mgr. David Havlíček

Hlavní cíle

  • Zlepšit kvalitu života lidem s polyneuropatií
  • Zviditelnit novou léčebnou metodu (postup)
  • Zajistit dostupnost této léčby široké veřejnosti

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, výsledky budou brzo zveřejněny.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací o cookies.