Mioora

Mioora je české spodní prádlo, které sluší každé ženské postavě a zároveň je vyrobeno z prémiového bambusu, díky kterému je velmi komfortní.

Zdravý životní styl není jen o sportu a pestré stravě, ale je také o kvalitě produktů, které denně používáme. Většina populace stráví svůj den pouze v jednom spodním prádle, a jen zlomek tohoto procenta přemýšlí nad tím, zda má prádlo vhodného střihu a materiálu, který by byl prodyšný, absorboval vlhkost či zápach a byl komfortní.

Pro vaše sebevědomí, pohodlí a krásu.

O projektu

O produktu

Produkty Mioora vyrábíme lokálně v šicí dílně v Beskydech z přírodního bambusu, protože má bezkonkurenční vlastnosti - je měkoučký, vysoce prodyšný, absorbuje vlhkost, pohlcuje zápach, v létě chladí a v zimě hřeje. Poskytuje tak skvělé funkční vlastnosti a zároveň je maximálně příjemný pro každodenní nošení.

Kromě materiálu je pro nás stejně důležité i jejich zpracování a moderní střihy, aby se naše zákaznice mohly v prádle Mioora cítit přitažlivě, proto trávíme spoustu času při prototypování a vzorování nových kolekcí. Naše prádlo je tak trochu návykové, protože splňuje vše, co moderní žena potřebuje. A přesně o tento pocit se chceme podělit s ostatními.

Jak to všechno začalo

Už na vysoké škole jsem hledala spodní prádlo, které by bylo krásné a současně citlivé k jemné pokožce. Po opakovaném neúspěchu jsem vyhledala první švadlenu a začala pracovat na vlastních střizích a nakupovat kvalitní bambusové materiály. První kolekce kalhotek se vyprodala bez marketingové podpory, což mi dalo impuls spojit se s kamarádkou, která v oblasti módy již více jak 7 let pracuje. Společně jsme si řekly, že by si spodní prádlo zasloužilo v České republice větší pozornost, proto jsme letos založili společnost Mioora.

Nyní bychom chtěli kolekci rozšiřovat, ať už půjde o novou řadu kalhotek, podprsenky nebo prádlo na spaní, ve kterém nyní člověk tráví ještě více času, než tomu bylo před pandemií.

Přejeme si, aby se v našem prádle každá žena cítila komfortně a zároveň krásně po celý den.

Hlavní cíle

  • Přestat dělat kompromis mezi pohodlným a sexy prádlem
  • Podporovat mizející řemeslo šikovných českých švadlen
  • Zaměřit se na bezodpadovou výrobu, kde se pracuje s recyklovatelnými materiály

Hlasování

Hlasování již bylo ukončeno, pořadí vítězů naleznete v archivu projektů.