MAS fashion / Softky nejsou nuda / Krejčovství pro děti

Krejčovství pro děti.

Podporou mému nově založenému projektu - Krejčovství pro děti, podpoříte moji snahu zákazníkům nabídnout kvalitní oblečení pro děti. Musí být vždy napohled krásné a zábavné, ale také kvalitní, aby ho děti mohly využívat každý den, když si hrají s kamarády.
Maminky jistě ocení, že jejich děti nemusí neustále převlékat jelikož materiál, který používám je větru i vodě odolný.

Snažím se vždy aby mé navržené barevné kombinace byly veselé, barevné a slušivé.
Každý výrobek je originál a vyrábím ho sama. Klientky mohou vždy vybrat a navrhnout vlastní barevnou kombinaci, dle jejich preference. Ráda s nimi vše konzultuji. I jejich nápady jsou důležité pro další vývoj.

V případě úspěchu v soutěži bych postupně ráda zapojila další šikovné maminky, babičky do spolupráce. Věřím, že české klientky rády budou opakovaně nakupovat originální výrobky pro své děti "vyrobené s láskou" v České republice.
Softky nejsou nuda. I vaše děti chtějí mít na míru šité originální oblečení do nepohody, kterým zaujmou na první pohled.

O projektu

Nabízím našim klientům kvalitní odolné softhellové oblečení pro děti - batolecí kalhoty, kalhoty, kombinézy, čelenky, rukavice, bundy.

Využíváme jako materiál softshell - zimní, jarní, letní. Od dodavatele nakoupíme potisknutý softshell se vzorem. Vždy dlouze vybíráme krásné vzory, které by se našim náročným klientům měly líbit. Každý výrobek stříháme jednotlivě, dle vybraného a upraveného střihu. Vždy ideální a vyzkoušená varianta, dle potřeb maminek i dětí. Batolecí kalhoty široké pro plenu, kalhoty a kombinézy pro změnu více na tělo, ale vždy velmi slušivé. Vše dle motta: SOFTKY NEJSOU NUDA. Barevné kombinace a úpravy střihů do uživatelského ideálu vymýšlím sama. Mým cílem je vyrábět limitované kolekce oblečení pro děti a po vyprodání zásob opět připravit nové barevné varianty. Věřím, že klientky ocení kombinaci kvality výroby, propracovanosti doplňků, včetně barevných vzorů. V neposlední řadě je důležitá odolnost a trvanlivost našich výrobků. Součástí projektu je také plán na pořádání kurzů šití pro maminky. Dále plánuji při úspěšném rozvoji postupně tyto maminky zaměstnávat v různých rolích spolupráce, například i pro konzultace strategie výběru nových výrobků či neustále zkvalitňování již existujících výrobků, dle schopností a zájmu každé z nich. Jelikož plánujeme otevřít i provozovnu věříme, že se nám podaří tohoto cíle dosáhnout. První zákaznice se již staly pravidelnými a na sociálních sítích nám dávají velmi pěkné slovní ohodnocení, což je pro mě největší motivace do další práce.

Hlavní cíle

  • Dokázat zákazníkům, že kvalitní, odolné a funční oblečení pro děti vyrobené v ČR, může být i krásné na pohled a velmi zábavné.
  • Posunout firmu k růstu, tak abych mohla nabídnout možnost přivýdělku a spolupráce či možnost rozvoje i maminkám v okolí.
  • Vrátit důvěru a motivaci kupovat raději české výrobky s přidanou hodnotou.
  • Vrátit motivaci a chuť českým maminkám ušít pro své děti své oblečení - šití máme v genech!

Hlasujte

Projekt s nejvíce hlasy získá cenu veřejnosti.