Aesthetics

Fitness & Streetwear Apparel

Sportovní a módní značka. Naším hlavním cílem je vytvořit komunitu lidí. Komunitu, která sdílí vášeň pro fitness a kulturistiku.

Společnost nemůže být silná bez jedinců a jedinci nemohou být silní bez společnosti.

O projektu

Fitness a kulturistika jsou v dnešní době jedny z nejvíce rozšiřujících se sportů ve světě. Jsou to náročné, koordinačně estetické sporty, kde je zapotřebí brát vážně širokou škálu aspektů od druhu tréninku, vedení tréninku, plánování tréninku, přes jídelníčky a suplementaci až po samotné psychické pohodlí.

Právě poslední složka, psychické pohodlí, je často podceňovaná. Nejlepší způsob, jak tohoto klidu dosáhnout, je vědomí, že práce kterou vykonávám, ačkoliv nemá okamžité výsledky, za něco stojí a dříve nebo později za ni budu oceněn, ať už uznáním ostatních, či vlastním zadostiučiněním. Je to rozvoj určité formy disciplíny a motivace, která bude také nedílnou součástí naší komunity. V tom, že to co děláte je správné a k něčemu to vede, vám pomáhá a motivuje vás právě vaše okolí.

Nevytváříme jen sportovní oblečení z příjemných materiálů vhodných pro cvičení, ale také vytváříme lifestylový blog s vhodnými typy pro oblékání, stravování a tréninkové techniky.

I sportovci z jiných odvětví často využívají silových tréninků pro zvýšení síly či ke správnému držení těla. Chceme pomáhat nejen zkušeným atletům, ale také začínajícím sportovcům, kteří na sobě mají zájem pracovat.

Skrze sportovní soutěže chceme aktivně zapojit i širokou veřejnost o hodnotné ceny - značkové oblečení.

V průběhu vzestupu značky budeme oslovovat atlety, kteří se stanou součástí naší komunity a kteří nám budou pomáhat vytvářet obsah, který pomůže motivovat ostatní sportovce k lepším výkonům.

Naše ambice jsou nemalé a rádi bychom se s naší vizí dostali časem do celé Evropy.

Aktuálně navrhujeme vlastní designy a rádi bychom peníze z výhry použili na nákup šicích a sítotiskových strojů, abychom mohli dosáhnout i vlastní výroby a nevyužívali tak dovozu oblečení z méně rozvojových zemí.

Hlavní cíle

  • Vytvářením jedinečného designu oblečení děláme cvičení pohodlnější.
  • Sdílením našich cest a výsledků pomáháme ostatním stát se lepšími.
  • Vytvářením grafických návrhů, fotografií a videí sdílíme naše cíle a úspěchy, které motivují ostatní.
  • Tvoříme skupinu lidí, která sdílí vášeň pro silové sporty.

Hlasujte

Projekt s nejvíce hlasy získá cenu veřejnosti.